Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się YouTube w języku angielskim?

Naszą podróż po kanałach YouTube poświęconych nauczaniu dzieci języka angielskiego zaczynamy od popularnego kanału Cool School. Szkoła, w której urocza Pani Booksy to wymarzone miejsce do nauki każdego dziecka. Wraz z prowadzącym i towarzyszącymi postaciami z kreskówek dzieci rozwiązują zagadki, uczą się piosenek, wykonują prace plastyczne oraz oglądają znane i lubiane bajki (Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Alicja w Krainie Czarów itp.) w języku angielskim. Dużą zaletą kanału jest różna długość filmów. Niektóre to szybkie kilkuminutowe lekcje na popularne tematy, inne trwają ponad godzinę i opowiadają dłuższe historie.

Poziom animacji na tym kanale jest naprawdę wysoki i nie odbiega od wiodących animacji oglądanych w telewizji. Cool School to przede wszystkim oferta dla dzieci, które mają już podstawową znajomość języka angielskiego. Warto jednak udostępnić program także dzieciom. Choć tempo opowieści może być zbyt szybkie, dzieci oglądają animacje, bajki i eksperymenty, ucząc się wymowy języka angielskiego. Dzieciom wystarczą efekty wizualne, by wciągnąć je w przygody bohaterów Cool School, a możliwość oswojenia się z językiem to nieoceniony atut, który zaprocentuje w przyszłości.

Czat audio i wideo

Możesz słuchać podcastu, czytać transkrypcję na końcu posta lub słuchać nagrania na YouTube.

Zasubskrybuj kanał YouTube i kliknij ikonę dzwonka podczas oglądania filmu. W ten sposób zostaniesz powiadomiony, gdy opublikuję nowy film.

Easy English

Filmy na tym kanale są oparte na dialogach w codziennych sytuacjach.

Ciekawą formą są również korty uliczne. Pokazują przypadkowych przechodniów, którzy odpowiadają na proste pytania dotyczące ich codziennego życia. Doskonały sposób na przyzwyczajenie się do języka i różnych akcentów!

Powiązane posty

Gdzie znaleźć autentyczne materiały do ​​samodzielnej nauki

Biznesowy angielski jak się uczyć angielskiego

Czytać

Jak wybrać materiały do ​​samodzielnej nauki języka angielskiego?

Biznesowy angielski jak się uczyć angielskiego

Czytać

Co mówią moi uczniowie?

SERIA

Uczenie się słownictwa z serialu telewizyjnego to dla wielu ludzi miłość i nienawiść. Wygląda na to, że szukasz zabawy, ale masz ochotę nauczyć się slangu. Masz ochotę zmarznąć, ale chęć zdobycia czegoś pożytecznego jest równie silna. Trzeba więc dokonywać wyborów i znaleźć równowagę między nauką a życiem 😉

Nie zaprzeczę, że jeśli chodzi o seriale, to produkcja amerykańska jest na topie. Polecam jednak jedną przystawkę, którą widziałem w całości, natomiast drugą – nadgryzioną, ale obiecującą.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad