Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się YouTuber?

Budda, czyli Kamil Labudda, dorastał w Krakowie i mieszkał tam przez 15 lat. Jego mieszkanie znajdowało się około 600 metrów od krakowskiego Rynku. Gdzie mieszka Budda? Szkoda, że ​​Wikipedia nie podaje takich informacji. Często pojawia się w Krakowie, ale nie byłoby błędem nazwać go obywatelem świata. Młody człowiek jest w ciągłym ruchu – obecnie mieszka w Los Angeles, jakiś czas temu był we Włoszech, Dubaju i Monako. Myślę, że nawet przyjaciele Buddy’ego mogą mieć problem ze znalezieniem miejsca zamieszkania chłopca, ponieważ dużo podróżuje.

Już wiesz, kim jest Kamil Labudda. Powinieneś zapamiętać jego imię. Mimo młodego wieku Budda wiele przeszedł, ale też wiele osiągnął. Ma ogromny majątek, ale mądrze gospodaruje pieniędzmi i nie boi się mówić o swojej przeszłości. Ani ojciec, ani matka go nie wspierali, a na wszystko sam sobie zapracował.Czas pokaże, czym jeszcze Budda nas zaskoczy.

Influencer

Influencer – osoba wywierająca wpływ. Trzydzieści lat temu powiedzielibyśmy „gwiazda”, piętnaście lat temu „celebryta”, a teraz formują się „influencerzy”. Ale założenie jest wciąż takie samo — fani konkretnej osoby chcą posmarować twarz polecanym przez nią kremem, przebrać się w podobnych sklepach i przeczytać podobne książki. Czy to słuszne założenie? Niekoniecznie, ale współpraca między markami a influencerami kwitnie, aw dobie internetu decyduje o tym liczba subskrypcji w mediach społecznościowych, otrzymanych leadów czy przekierowań ze strony influencera na stronę marki. Definicja influencera jest niezwykle miękka – każdy, kto wpływa na wizerunek polecanych przez siebie produktów w oczach swoich odbiorców, może być nazywany influencerem. Podobnie potępienie marki przez znanego influencera może mieć dla niego fatalne konsekwencje, takie jak zalew negatywnych komentarzy i opinii fanów influencera.

Live / Stream – czyli «na żywo», czyli film jest emitowany na żywo. Występom zwykle towarzyszy czat na żywo z twórcą programu, a niektóre pozwalają także swoim widzom na przesyłanie darowizn pieniężnych na konkretny cel – na nową kamerę, mikrofon itp. Tematyka programów na żywo zwykle różni się od tematu głównego kanału, choć jest to znacznie bardziej swobodny format z bezpośrednim odniesieniem do twórcy – w przeciwieństwie do filmu, który w większości jest cięty, montowany i jednostronny. Jeśli w strumieniu występują zachowania poniżające (np. spożywanie alkoholu przez nieletnich, agresja, przemoc fizyczna lub słowna), często mówi się potocznie o „patostreamie”.

Pochodzenie i ewolucja YouTuberów

Chociaż platforma YouTube została uruchomiona 14 lutego 2005 r., utworzenie kanałów zajęło kilka miesięcy i wkrótce potem zostały zamknięte.

Początkowo YouTube był używany jako platforma prezentacji talentów, aby przyciągnąć zainteresowanie głównych producentów z branży kulturalnej, którzy zawiązywali sojusze z wschodzącymi artystami. Z tego wyłoniły się takie osobowości jak Justin Bieber.

wzrost robalini

wzrost robalili czyli ile wzrostu ma główny gracz? Według oficjalnych informacji Patryk „Robalini” Śliwa ma 180 centymetrów wzrostu.

Robalini YouTube – Prime Show Zawodnik MMA jest najbardziej znany ze swojej działalności na YouTube. Jego kanał o nazwie „Robalini” ma ponad 90 000 subskrybentów YouTube.

5 najcenniejszych kanałów na polskim YouTube – Sci Fun

Wszyscy lubimy naukę, więc nie mogło zabraknąć kanału Sci Fun, prowadzonego przez Darka Hoffmana, informatyka szkolenia, który zajmuje się fizyką i astronomią (a prywatnie jest bratem Marka Hoffmana, twórcy kanału AdBuster). Nie poddawaj się, jeśli słowo „fizyka” Cię przeraża, ten kanał jest ratunkiem dla każdego, kto miał koszmar z tego przedmiotu w szkole. Darek Hoffman wyjaśnia wiele zjawisk fizycznych, przeprowadza eksperymenty, wszystko w doskonale zrozumiały sposób, ale z dużym naciskiem na istotne szczegóły i pewną dozą humoru. Szkoda, że ​​tak nie uczy się fizyki w szkole. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce w końcu zrozumieć prawa otaczającego nas świata!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad