Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak odwiedzić na YouTube?

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy nową serię filmów instruktażowych na naszym kanale YouTube. Celem tej serii jest pokazanie, jak działa NAWIGATOR w krótkich filmach – w których można zobaczyć, jak działają poszczególne funkcje w mniej niż 2 minuty. Opublikowaliśmy już 11 filmów, w tym budżetowanie, automatyzację, responsywność systemu i cztery studia przypadków pokazujące, jak działają różne obiegi dokumentów.

Gorąco polecamy obejrzenie filmów osobom zainteresowanym transformacją cyfrową, automatyzacją dokumentów i platformami niskokodowymi.

Koniec ostrego języka w YouTube?

Ze względu na długoterminowy cel YouTube chce być postrzegany jako platforma odpowiednia dla rodzin, w tym najmłodszych. Można się więc spodziewać, że strona podejmie działania przeciwko kontrowersyjnym treściom – w tym wulgaryzmom. Przekonało się o tym wielu artystów z Polski. YouTube zaczął wysyłać informacje o aktualizacji swoich silnych zasad językowych. Serwis będzie z tym walczył dość intensywnie.

Materiały przesyłane do YouTube powinny być bardziej restrykcyjne. Rejestry są przetwarzane przez specjalny, dedykowany system.

Jeśli wykryje nadużycie wulgaryzmów, nagranie zostanie zademonstrowane, co oznacza, że ​​twórca po prostu nie zarabia na nim żadnych pieniędzy. Co ciekawe, administratorzy serwisu zmienili swoje zasady, aby nie musieli informować użytkowników, dlaczego usunęli monetyzację z konkretnego materiału.

Partner:

  • Organizator: „Press”
  • Partner kreatywny Grand Video Awards: Zmiana
  • Partner merytoryczny: Allegro: Allegro ) ) Technology Partner Grand Video Awards: Asus Partner Grand Video Awards: Audio Network, Samsung
  • Sieci partnerskie: Epic Makers, Gamellon, Mediakraft TV, LifeTube, TalentMedia, GetHero, Video Brothers
  • Media Patroni: Interia.pl, Brand24, «Gala», «Focus», YT 360, Radio Eska, Apy News

Rosz HaNikra

Park Narodowy Rosz HaNikra to miejsce na Morze Śródziemne tuż przy granicy z Libanem, gdzie kraj kończy się ogromnym 70-metrowym klifem. Dzięki kredowym klifom uważana jest za najbardziej niesamowitą część izraelskiego wybrzeża. Fale rozbijające się o skały stworzyły niesamowite częściowo zatopione jaskinie.

Na wybrzeże i do jaskiń można dostać się tylko kolejką linową, niestety nie ma innej możliwości. Izraelczycy chwalą się posiadaniem najkrótszej i najbardziej stromej kolejki linowej na świecie (60 stopni nachylenia). Bilet na kolejkę linową w obie strony kosztuje 48 NIS. Wybraliśmy się w niedzielę, co nie było najlepszym pomysłem, ponieważ prawie godzinę staliśmy w kolejce do kolejek linowych.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad