Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak odzyskać konto Tiktok bez wiadomości e -mail

W zeszłym tygodniu w świecie portali społecznościowych obiegła wiadomość o nowym narzędziu oferowanym przez FB. Mowa o Rights Managerze – rozwiązaniu, które ma szansę odmienić losy wydawców i twórców.

Jak to działa? Po prostu wyślij wniosek (tutaj: https://www.facebook.com/rights_manager/apply) do menedżera ds. praw autorskich w celu uzyskania dostępu i po zatwierdzeniu prześlij tam swoje materiały graficzne lub wideo. Od tej pory algorytm sprawdza, czy ta treść nie została opublikowana na innych kontach lub stronach. Jeśli twórca uzna, że ​​wpis narusza prawa autorskie, ma trzy możliwości: monitorować treść, zablokować ją lub zgłosić autorstwo, dodając link do własnego profilu.

Odrzucaj wiadomości na stronie Nowa karta Chrome

Otwórz Chrome i wpisz następujące polecenie w pasku adresu.

Naciśnij Enter, aby przejść do strony Flagi Chrome. Wpisz „promocje” w polu wyszukiwania na tej stronie, a zobaczysz flagę z napisem „zrezygnuj z promocji na stronie Nowa karta”. Otwórz menu obok niego i wybierz „Włączone” z opcji. Kliknij przycisk Uruchom ponownie u dołu Chrome, aby ponownie uruchomić.

Tik Tok – od ilu lat?

Jeśli chodzi o wiek tiktokerów, Warunki korzystania z Tik Tok wyraźnie stwierdzają, że wiek, w którym konto jest kwalifikowane, to 13 lat. Oczywiście musimy zweryfikować Twój wiek podczas tworzenia konta, jeśli okaże się, że nie masz ukończonych 13 lat, Twoje konto zostanie natychmiast usunięte. Zdarza się jednak, że maluchy wprowadzają błędną datę urodzenia tylko po to, aby móc korzystać z aplikacji. Mimo to moderatorzy starają się skutecznie eliminować przypadki nadużyć.

Patrz: Jak usunąć konto Tik Tok bez hasła?

Część 1: Czym jest koncepcja wideo Tiktok i dlaczego jest usuwana?

Zanim przejdziemy do szczegółowego samouczka, omówmy podstawy

  • Czasami użytkownicy nagrywają filmy w aplikacji, ale ich nie udostępniają ani nie zapisują.
  • Twój telefon mógł napotkać problem z siecią podczas nagrywania wideo.
  • Jeśli telefon uruchomił się ponownie lub przestał działać podczas nagrywania filmu, może zostać utracony.
  • Może to być spowodowane błędem w aplikacji Tiktok (np. uszkodzoną aktualizacją).
  • Jeśli plik wideo jest zapisany na komputerze, może zostać uszkodzony lub przypadkowo usunięty.
  • Aplikacje firm trzecich, niekompletny transfer, formatowanie pamięci itp. to przyczyny utraty plików wideo.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad