Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak odzyskać usunięty kanał YouTube (w 2022)

Nasz kanał Dajs rozwija się od ponad 4 lat, wystartował niedługo po uruchomieniu serwisu bigbaddice.pl, którego lekturę z przyjemnością przeczytacie. Na podstawie kanału stworzyliśmy recenzje wideo, przewodniki i dziesiątki setek Let’s Play. Był to również nasz system komunikacji między Wami, naszymi czytelnikami i widzami. Dzięki kanałowi wiedzieliśmy, co sądzicie o innych omawianych grach, a serie wychodziły też w postaci różnego rodzaju materiałów, jak poradniki czy pojedyncze wpisy, na podstawie których tworzyłem bardziej szczegółowe teksty – np. Poradnik Destiny 2 i sposób ukończenia jednego z nowych lochów, znanego również jako Grasp of Greed. Szacujemy, że w naszej witrynie jest obecnie kilkaset takich zbiorów danych, w których brakuje filmów lub jest ramka bez zbioru danych. Sprawdź przewodnik po grze Demon’s Souls.

Podsumowanie całkowitych strat:

Jak usunąć film z YouTube

Obecnie wiele osób publikuje posty na YouTube. Czasami jednak nie chcesz, aby stare filmy zaśmiecały Twoją playlistę, lub możesz chcieć je całkowicie usunąć. Powód tak naprawdę nie ma znaczenia. Co ważne, usunięcie filmu z YouTube obejmuje dość prosty proces.

Możesz dowiedzieć się, jak to zrobić w następnej sekcji.

Twój kanał YouTube może zawierać wiele filmów przesłanych przez Ciebie w przeszłości. Ale co, jeśli chcesz usunąć niektóre z nich? Może nagrałeś nowy film na stary temat i chcesz go zaktualizować. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz usunąć dowolny film z YouTube ze swojego kanału. Ale zanim pokażemy Ci, jak to zrobić, zaloguj się na swoje konto. Następnie wykonaj następujące czynności:

Odzyskaj dostęp do swojego kanału YouTube za pomocą Google

Jeśli Twój kanał YouTube należy do kategorii kanałów, do których miałeś dostęp bez problemów po 2011 roku i został usunięty, przywróć go nie będzie dla ciebie wielką niedogodnością.

Pamiętaj więc, że Twój kanał ma już rozszerzenie połączone z kontem Google i możesz łatwo odzyskać swoje dane uwierzytelniające, tj. adres e-mail i hasło. Najpierw wykonaj następujące czynności:

Uzyskaj dostęp do łańcucha YouTube à l’aide de Google

Zagłosuj w łańcuchu YouTube między kategoriami w chaesès a10aux a10, bez moderatora , który ma problemy i nadal jest na najwyższy poziom, to nie jest w porządku i jest niewygodne.

Więc miej oko na swój łańcuch głosowania, który ma dostęp do atrybutu konta Google a que vous puerges recuperat od données d’accès, c’est-à-dire votre a votre address mot de passe , bez problemu major Eh bien, tout d’abord, vous devez faire ce qui suit:

The Internet Archive

Przedstawiam Internet Archive, bibliotekę non-profit z bezpłatnymi książkami, filmami , oprogramowanie, muzyka, strony internetowe, w zasadzie internet, który znamy jako treści generowane przez ludzi.

Jeśli nic nie znalazłeś, gdy pobrałeś tytuł filmu lub tytuł w ostatnim kroku, zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki Google i zobaczyć, co się pojawi.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad