Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak oglądać wideo Tiktok na wolnym kamerze

TikTok to święto kreatywności. W kontekście biznesowym aplikacja daje niezliczone możliwości budowania wizerunku, podkreślania charakteru marki czy przeprowadzania zakrojonych na szeroką skalę kampanii reklamowych.

Materiały przed publikacją można wzbogacić o dodatkowe nakładki, filtry lub efekty. Filmy są wyświetlane w pętli, a użytkownicy mogą je polubić lub skomentować. Film można również udostępniać na innych platformach społecznościowych.

Pokémon GO przeszedł długą drogę!

Nie można zaprzeczyć, że Pokemon GO przeszło długą drogę w ciągu ostatnich 6 lat. Na początku prawie wszystko wyglądało inaczej, a wiele elementów, takich jak rajdy, bitwy PvP czy zamiana stworów, po prostu nie istniało. W rzeczywistości prawie wszystko, co jest teraz, nie było. Właśnie złapaliśmy pokemony.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówek? Skorzystaj z dowolnej z dostępnych opcji: napisz do nas w komentarzach, korzystając z poniższego pola, skorzystaj z forum, na którym możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij nam wiadomość!

Jakie treści powinny zostać opublikowane?

Filmy zamieszczane na stronie powinny być krótkie i jasne. Treści, które publikujemy, zależą od odbiorców, do których chcemy dotrzeć. Jeśli spojrzeć na statystyki, TikTok jest używany głównie przez młodych ludzi. Naszą grupą docelową mogą być zatem osoby młode, które poszukują swojego pierwszego mieszkania.

Możemy dla nich stworzyć krótkie poradniki, w których przedstawimy np. przydatne informacje o negocjacjach cenowych, porady dotyczące współpracy z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i na czym polega praca pośrednika, jakie dokumenty są potrzebne do zakupu nieruchomości i co należy zrobić Zwróć na nie uwagę, jeśli wynajmujesz mieszkanie.

Aby treść była wartościowa i interesująca, musi zawierać informacje, które nie są powszechnie znane. Według popularnych przewodników domowych na stronie, mogą to być szybkie, ale nieoczywiste wskazówki, które pomogą przy zakupie lub wynajmie domu. Biorąc pod uwagę, że kierujemy naszą wiadomość do bardziej niedoświadczonych odbiorców, niektóre rzeczy, które są dla nas ważne, mogą nadal należeć do mniej oczywistej kategorii – oczywiście jest to plus dla brokerów.

Uczelnie wyższe na TikToku

Nie tylko społeczność studencka Politechniki Gdańskiej ma oficjalny profil na TikToku – bo dr. Kawecki – ale także organizacja studencka UKSW, Politechnika Krakowska, Politechnika Częstochowska, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. „Tik tak? Chyba jeszcze tam nie byliśmy” – powiedział niedawno rektor UAM prof. dr hab. Posiadać. Bogumiła Kaniewska – «Ale od dzisiaj będziemy!» „ujot.fm” oraz profil Uniwersytetu Szczecińskiego pod kierunkiem Koła Naukowego Ekonomicznego >>Aktywni studenci AS

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad