Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak ogrzać dom bez prądu i gazu?

Nie wiem, czy to się kiedykolwiek wydarzy i czy rzeczywiście nastąpi przerwa w dostawie prądu, ale ryzyko przerwy w dostawie prądu wydaje mi się poważne. Na wszelki wypadek uważam, że nawet jeśli tak się nie stanie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby być przygotowanym na taką ewentualność. Moim zdaniem warto kupić kilka-dziesięć rzeczy, które są dziś powszechnie spotykane w sklepach i które mogą nas „uratować” na długi czas w przypadku braku prądu. Jeśli nie będzie przerwy w dostawie prądu, nadal będą przydatne i będziemy z nich korzystać.

Dlatego dziś chcę Wam pokazać 10 rzeczy, które warto przygotować na wypadek potencjalnego zaciemnienia w naszych domach. Oto one:

Jak ogrzać mieszkanie w domu z paneli bez prądu i gazu. Przygotuj się z wyprzedzeniem. Przeczytaj teraz

Kiedy codziennie słyszymy o wojnie, problemach z gazem, dostawami prądu, zbliżających się atakach na elektrownie itp., prędzej czy później możemy pomyśleć o tym, co zrobić w takich sytuacjach, które faktycznie się zdarzają. Jak ogrzewać bez prądu, jak ogrzewać, gdy nie działają kaloryfery, jak nie marznąć bez ogrzewania, jak sobie radzić przed ponownym włączeniem ogrzewania w bloku, w mieszkaniu? Ten artykuł jest o zdarzeniach nagłych, czyli takich, które mogą wystąpić podczas przerwy w dostawie prądu, ale też krótkoterminowych, czyli przy założeniu, że te ciężkie i zimne chwile są tymczasowe i sytuacja unormuje się za kilkanaście godzin.

[amazon bestseller =»części zamienne do mini coopera» items=»5″] , to staje się lepsze. I niech tak będzie. Jeśli przeczytasz ten artykuł, zanim to nastąpi, masz jeszcze czas na przygotowanie się. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli już to zrobiłeś i szukasz szybkiej pomocy, możesz zastosować wiele wskazówek zawartych w tym artykule „ad hoc”.

Inni czytają też: Jak szybko sprzedać mieszkanie

Ubrania

Oczywiście trzeba się ciepło ubrać. Może być wymagany sweter, kurtka, spodnie, czapka, gruba piżama, szlafrok.

Nie zapomnij o dobrych (ciepłych) kapciach lub przynajmniej skarpetkach!

Krok 4 Kominek jest gotowy!

W ciągu pierwszych kilku minut możesz dotknąć puli. Później lepiej tego nie robić, bo ich temperatura może wzrosnąć nawet do 60 stopni. Taki kominek potrafi ogrzać małe pomieszczenie o kilka stopni więcej.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad