Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak ominąć ograniczenie wieku YouTube

Zasady dotyczące treści YouTube uniemożliwiają użytkownikom przesyłanie treści, które inni normalnie widzieliby w oknie incognito. Nie oznacza to, że zawartość strony jest odpowiednia dla każdego. YouTube ma dedykowaną aplikację dla dzieci, za pomocą której rodzice mogą kontrolować, co ich dzieci mogą oglądać w YouTube. YouTube nakłada również ograniczenia wiekowe na niektóre rodzaje filmów. Są to głównie filmy z dużą ilością przemocy lub nagości. Mocne wyrażenia nie należą do tej kategorii; Możesz oglądać wszystkie filmy z oceną A poniżej A bez konieczności udowadniania, że ​​masz co najmniej 18 lat. Jeśli klikniesz film z prośbą o zalogowanie się, aby go obejrzeć, tak naprawdę nie musisz się logować. Jest całkiem fajna sztuczka, którą możesz wyciągnąć z adresu URL filmu YouTube z ograniczeniami wiekowymi, aby ominąć ograniczenie wiekowe. Oto jak to działa.

Rozszerzenie weryfikacji wieku w Europie

To nie koniec nadchodzących zmian. YouTube ogłasza, że ​​podejmie dalsze kroki w celu usprawnienia procesu weryfikacji wieku ze względu na nadchodzące przepisy, takie jak dyrektywa Unii Europejskiej o audiowizualnych usługach medialnych (AVMS).

W nadchodzących miesiącach zostanie wprowadzony dodatkowy etap weryfikacji wieku. W ramach nowego procesu niektórzy europejscy użytkownicy mogą zostać poproszeni o przedstawienie dodatkowego dowodu wieku podczas próby wyświetlenia treści dla dorosłych.

Użyj VPN

Prawdopodobnie najbardziej niezawodny sposób na odblokowanie YouTube, niezależnie od tego, czy jesteś w zamkniętym kraju, czy po prostu w biurze o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Chociaż na rynku dostępnych jest kilka sieci VPN (niektóre z nich są bezpłatne), nie wszystkie z nich działają. Jeśli szukasz VPN do odblokowania YouTube, powinieneś rozważyć następujące funkcje:

  • Odblokowuje filmy z YouTube na całym świecie.
  • Anonimizuje i szyfruje ruch danych. Chroni to przed inwigilacją ze strony firm i władz.
  • Zapewnia szybkie połączenie, które umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów HD z serwisu YouTube bez opóźnień.

Dlaczego otrzymuję komunikat, że film jest niedostępny w moim kraju?

Takie relacje istnieją od początku XX wieku i jest ku temu wiele powodów:

  • Ograniczenia licencyjne, tzn. amerykański nadawca sportowy nie może transmitować wydarzenia sportowego poza USA
  • własny wybór twórcy wideo, np. B. YouTuber może nie chcieć, aby jego produkcja pochodziła z wybranych krajów
  • . Serwisy wideo, takie jak YouTube lub VOD (wideo na żądanie), mogą blokować filmy w wybranych krajach ze względu na lokalne przepisy

Opcja 2: Wyślij coś podobnego

Przykładowe zdjęcia dokumentów tożsamości można znaleźć się w Internecie. Zwykle są one oznaczone napisami (np. „wzór” lub „wzór”), ​​które stosunkowo łatwo można usunąć. W ramach eksperymentu autor artykułu zdecydował się na takie fałszerstwo, którego konsekwencje można zobaczyć poniżej:

Za fałszowanie dokumentów grozi do 5 lat więzienia!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad