Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak pobrać automatyczne napisy YouTube?

Chciałbym również wspomnieć o naszych klientach, którzy z nas korzystają. To są samorządy, ale dla nas najcenniejsze jest to, że korzysta na nas miasto Lublin i województwo lubelskie, bo my jesteśmy z Lublina i dla nas cenne jest to, że ta instytucja na tym zyskuje. Trochę lokalnego patriotyzmu.

Firmy IT, takie jak Comarch, wykorzystują nas również do profesjonalnych projektów oznakowania. Plusem dla nich jest to, że nie tylko dostają napisy, ale mogą łatwo skontaktować się z nami, aby je dla nich zrobić, ale zawsze chcą sprawdzić, czy jest to najlepsza jakość, kiedy rozpoczynają współpracę. To dosłownie jedno kliknięcie w naszej aplikacji i już mogą ją wypróbować, ponieważ otrzymują link.

Instalator

Istnieją podstawowe programy, które są ładowane na komputer biurowy i służą do wyodrębniania aplikacji z różnych tytułów i filmów. Różnica między dostępem do strony internetowej jest większa niż posiadanie dobrego połączenia internetowego. W przeciwnym razie proces pobierania pliku jest dokładnie taki sam.

Jest to płatny program dla systemów Windows i Mac. Każdy, masz możliwość nagrania wybranego przez siebie wideo, a z kolei możesz pobrać dołączone napisy. Il vous suffit d’entrer le link de la video, d’attendre que les options de téléchargement appareilant et de selectner dans qualité qualité vous voulez la video et dans quelle langue vous voulez le soustitre. Vous pouvez télécharger le logiciel via cellien.

Aplikacja komputerowa — Google2SRT

Jest to prosta, niewielka aplikacja, która umożliwia pobieranie napisów z filmu YouTube za pomocą adresu URL filmu. Wybierz opcję sieci i wklej adres URL w polach napisów Google.

Wybierz język i kliknij Przejdź.

Ręczne dodawanie napisów do filmu

Ręczne dodawanie napisów to żmudna i żmudna praca. Istnieje wiele programów online i offline, które oferują tę funkcję. Programy te są bardzo łatwe w użyciu i nie wymagają specjalnych umiejętności informatycznych. Ręczne dodawanie napisów do filmu może wykonać każdy, kto umie obsługiwać komputer. Ogólnie rzecz biorąc, dodanie napisów do filmu polega na wysłuchaniu tekstu usłyszanego w filmie i wpisaniu go w odpowiednim momencie. Program zapisuje efekt naszej pracy w pliku w odpowiednim formacie. Po takiej operacji możemy włączać i wyłączać napisy podczas oglądania filmu.

Napisy do powyższego. Korzystanie z tej metody zajmuje średnio 1:15 czasu – 1 minuta wideo – 15 minut pracy.

Przykład: Co można osiągnąć, dodając napisy do filmu?

Firma szkoleniowa opublikowała w YouTube film promocyjny przedstawiający szkolenia oferowane klientom. VoiceOver krótko opisuje szkolenie w zakresie sprzedaży, szkolenie w zakresie marketingu internetowego i szkolenie w zakresie obsługi klienta. Każda sesja treningowa jest w ten sposób krótko scharakteryzowana. Film był odtwarzany 10 razy w tygodniu. Po dodaniu:

    • odpowiedniego tytułu i opisu filmu oraz tagów – film ma +50 wyświetleń
    • Polskie napisy – film ma +200 wyświetleń
    • angielskie napisy – wideo ma +500 wyświetleń
    • wiele języków obcych – wideo ma +300 wyświetleń dla każdego dodanego języka

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad