Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak pobrać dźwięk tiktok

TikTok to aplikacja do tworzenia własnych filmów. Pozwala nagrywać filmy bezpośrednio w aplikacji lub tworzyć filmy z materiałów zapisanych w pamięci smartfona. Klipy można wzbogacić muzyką w tle. Możesz także oglądać filmy innych użytkowników na TikTok. Jeśli spodobał Ci się film i chcesz go pobrać, ten przewodnik jest dla Ciebie. Najprostszym sposobem jest zapisanie filmu, który Cię interesuje, jako wideo. Aby to zrobić, kliknij sekcję „Udostępnij” i wybierz „Zapisz”. Film zostanie pobrany do aplikacji iPhone Photos. Ponadto aplikacja Zdjęcia generuje osobny album o nazwie TikTok, w którym przechowywane są wszystkie filmy pobrane z tej aplikacji. Nie wszystkie filmy na TikTok mają opcję zapisywania bezpośrednio w pamięci telefonu. W takim przypadku wideo można pobrać jako łącze. Jednak do tego potrzebne będzie konto na Instagramie. Następnie naciśnij przycisk Udostępnij, aby pobrać wideo i wybierz Instagram Story. Aplikacja przeniesie Cię do interfejsu Instagram Story. Na tym poziomie możesz pobrać wideo na swój profil na Instagramie i anulować pobieranie. Jeśli nie podoba Ci się ścieżka dźwiękowa filmu, możesz zapisać ją jako GIF. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Udostępnij” i wybierz „Zapisz jako GIF”. Dzięki aplikacji TikTok na iOS możesz także korzystać z funkcji Live Photo. Jedną z zalet zapisywania wideo w ten sposób jest to, że można je również ustawić jako tapetę.Innym sposobem na pobranie wideo z TikTok na iPhone’a jest zapisanie go za pomocą zewnętrznej aplikacji.

Pokażemy Ci, jak to zrobić na przykładzie aplikacji Total.

Po wybraniu żądanego filmu kliknij Kopiuj link. Otwórz aplikację Total i kliknij ikonę kuli ziemskiej w prawym dolnym rogu. Wklej link do pola wyszukiwania i naciśnij Enter. Aplikacja odtworzy wideo i możesz pobrać wideo. Na koniec wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać wideo i gotowe! Możesz także udostępniać pobrane filmy znajomym. Możesz to zrobić zarówno z aplikacji Total, jak i ze smartfona.

Ainsi, aby uzyskać dostęp do muzyki w ramach filmów wideo TikTok na telefonie komórkowym

Aby uzyskać ładowarkę audio TikTok i MP3 z filmami, aby uzyskać dostęp do pro

Komercyjne wykorzystanie dźwięków w TikTok

A co z używaniem dźwięków w TikTok do kont firmowych? Marki, które mają zweryfikowane konta na TikToku, mają nieco inne zasady niż użytkownicy domowi. Nie mogą używać wszystkich dźwięków, a jeśli chcą, wyskakuje komunikat „Ten dźwięk nie jest licencjonowany do użytku komercyjnego TikTok”. Konta firmowe zostaną przekierowane do biblioteki audio zawierającej utwory, z których marki mogą korzystać na TikTok. Brakuje tam wielu dźwięków, zwłaszcza tych najpopularniejszych, co stanowi poważną przeszkodę dla użytkowników posiadających firmowe konta TikTok. Pytacie więc jak wyłączyć ten komunikat, ale niestety dotyczy to wszystkich zweryfikowanych kont firmowych. Jest to związane z licencjami na muzykę w aplikacji udzielanymi przez wytwórnie muzyczne. Właściciele praw autorskich nie zawsze chcą pojawiać się w treściach związanych z marką.

Pobierz audio i audio wideo z TikTok

To jest identyfikacja audio-wideo z TikTok do pobrania, pliki audio, których nie ma, nie są konieczne. Istnieją również aplikacje, które całkowicie pobierają filmy, ale z tego powodu są queremos es bajar el archivo en MP3.

Aby pobrać i pobrać mp3 skopiuj archiwum enlace i zadzwoń lub połącz się z SSS TikTok, wszystkie linki i linki oraz pliki do pobrania są dostępne do pobrania. Ahora un poco más abajo disponé del enlace para la descarga automatica de este archivo.

TikTok

TikTok to nowa i bijąca rekordy sieć społecznościowa oparta na tworzeniu krótkich wirusowych filmów. Oprócz możliwości szybkiego przesyłania filmów zawiera również małe narzędzia do edycji, które pomagają twórcom tworzyć nowe treści.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad