Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak pobrać muzykę YouTube bez praw autorskich?

Czy pobieranie muzyki z Internetu jest całkowicie nielegalne? Cóż, okazuje się, że nie. Wszystko zależy od źródła, z którego korzystasz oraz licencji, na jakiej udostępniane są pliki muzyczne. Licencja Creative Commons umożliwia twórcom muzyki nadawanie odpowiednich uprawnień do pobierania muzyki.

Pamiętaj jednak, że nawet jeśli licencja utworu pozwala na jego bezpłatne pobranie, nie oznacza to, że możesz wykorzystywać darmową muzykę do celów komercyjnych. Jeśli zamierzasz to zrobić, zawsze sprawdź informacje o licencji utworu, aby upewnić się, że masz na to pozwolenie.

Opcja pobierania filmów

Jeśli wybierzesz tę opcję, musisz znaleźć utwory, które chcesz pobrać z YouTube. Po prostu odwiedź stronę internetową, znajdź piosenkę, którą lubisz i skopiuj adres URL widoczny u góry okna przeglądarki.

Następną rzeczą, która pojawi się na ekranie jest opcja wyboru jednego z dostępnych formatów. Zasadniczo masz tylko trzy opcje, a mianowicie MP4, WebM lub 3GPPP. Po prostu wybierz format MP4 i kliknij „Pobierz”. Wszystkie pobrane utwory można znaleźć w folderze określonym podczas instalacji aTube Catcher, który w razie potrzeby można zmienić w dowolnym momencie.

Pobieranie YT z kontem premium

Kolejnym bardzo prostym, ale niekoniecznie najciekawszym rozwiązaniem, jeśli chcesz coś pobrać z YouTube, jest zakup wersji premium. Ale oczywiście główną wadą tej opcji jest fakt, że musimy za nią zapłacić 23,99 zł miesięcznie. Chociaż to dużo do przełknięcia, większość użytkowników jest już przyzwyczajona do tego, że YouTube jest całkowicie darmowy.

Dlatego niewielu zdecydowałoby się zapłacić taką opłatę tylko po to, aby móc szybko pobrać materiały z YT. Szczególnie, że możemy to zrobić dużo taniej lub nawet całkowicie za darmo.

Warto jednak zauważyć, że możliwość pobierania plików z YT to nie jedyna zaleta konta premium. Dodatkowo otrzymujemy możliwość odtwarzania materiałów w tle (nawet na zablokowanym ekranie) oraz podczas korzystania z innych aplikacji. Ponadto nie ma irytujących reklam, więc nie musisz instalować dodatkowych programów blokujących reklamy, aby się ich pozbyć.

Freesound

Ici, nous d’innombrables musiques gratuites z licencją Creative Commons, niektóre z naszą licencją na prawa autorskie lub z komercyjnymi udziałami firmy droità d’auteurs En général, cette page est base sur des sons specifiques zamiast sur de la musique complète, par example des son ambients.

Jamendo to duża społeczność artystów wspierana przez niezależne osoby. Tutaj znajdziesz setki ścieżek i narzędzi audio, które możesz łatwo pobrać i wykorzystać w swoich filmach.

4K Video Downloader

Darmowy program umożliwiający pobieranie filmów, list odtwarzania, kanałów i napisów z wielu stron internetowych. Niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci cieszyć się filmami w naprawdę wysokiej jakości zarówno online, jak i offline. 4K Video Downloader jest dostępny dla systemów Windows, Ubuntu i MacOS. Zawiera wiele przydatnych opcji, jak np B. Serwer proxy do pobierania filmów z zablokowanych regionów lub przesyłania strumieniowego bezpośrednio do iTunes. Jak pobierać muzykę z YouTube za pomocą 4K Video Downloader?

  1. Pobierz i zainstaluj program,
  2. Skopiuj link wybranego filmu na YT,
  3. Otwórz program i wklej wybrany link w polu „Wklej link » pole,
  4. Wybierz oczekiwany format pliku do pobrania (taki jak MP3) i kliknij «Pobierz».

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad