Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak ponownie uruchomić wideo na YouTube?

Ocena legalności takiego działania Google może być trudna choćby dlatego, że nie wiadomo czy jest to decyzja na wysokim szczeblu kogoś w firmie, czy tylko (nie sądzę) niekontrolowana awaria, efekt uboczny testów Kwestia legalności stosowania AdBlocka budzi kontrowersje, ostatnio wydawcy niemieckiej prasy przegrali proces przeciwko producentowi wtyczki, co samo w sobie było nieco zaskakujące, gdyż nie brakowało im motywacji i trafnych argumentów.

Walka prawna przeciwko AdBlock jest również ograniczona ze względu na ogromną presję społeczną, która wspiera istnienie rozszerzenia. Użytkownicy uzasadniają użycie wtyczki, odwołując się do chciwości stron internetowych na reklamodawców, stawiając się w roli szeryfa, dyktując, ile pikseli powinien mieć baner reklamowy, a następnie być może uprzejmie zakazując rozszerzenia.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówek? Skorzystaj z dowolnej z dostępnych opcji: napisz do nas w komentarzach, korzystając z poniższego pola, skorzystaj z forum, na którym możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij nam wiadomość!

Skomentuj na naszym forum Wyślij do nas e-mail

Użyj VPN

Prawdopodobnie najbardziej niezawodny sposób na odblokowanie YouTube, bez względu na to, czy jesteś w kraju objętym zakazem, czy po prostu mieszkasz w ściśle biuro. Chociaż na rynku dostępnych jest kilka sieci VPN (niektóre z nich są bezpłatne), nie wszystkie z nich działają. Jeśli szukasz VPN do odblokowania YouTube, powinieneś rozważyć następujące funkcje:

  • Odblokowuje filmy z YouTube na całym świecie.
  • Anonimizuje i szyfruje ruch danych. Chroni to przed inwigilacją ze strony firm i władz.
  • Zapewnia szybkie połączenie, które umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów HD z serwisu YouTube bez opóźnień.

uruchom ponownie smartfon

Jeśli regulacja głośności nie rozwiąże problemu, może to oznaczać problem z systemem mobilnym. Może być kilka przyczyn, albo miksowanie głośności iPhone’a ze słuchawek do głośników z powodu usterki oprogramowania lub system dźwiękowy iPhone’a nie jest w stanie w pełni aktywować karty dźwiękowej do odtwarzania dźwięku.

Możesz ponownie uruchomić iPhone’a, przytrzymując przycisk zasilania przez kilka sekund i przesuwając czerwony przycisk, aby wyłączyć urządzenie. Poczekaj kilka sekund, aż urządzenie pomyślnie się wyłączy, a następnie włącz je ponownie, naciskając i przytrzymując przycisk zasilania przez kilka sekund.

1 Wyczyść dane przeglądania

Twoja przeglądarka Chrome przechowuje informacje o każdej nowo odwiedzanej stronie internetowej, dzięki czemu ładuje się ona szybciej przy następnej wizycie. Jednak z biegiem czasu w pamięci podręcznej jest przechowywanych zbyt dużo danych tymczasowych, co może spowolnić usługi internetowe, takie jak YouTube. Usunięcie tych plików tymczasowych zwolni więcej pamięci RAM i zwiększy szybkość przesyłania strumieniowego w YouTube.

Wyczyść dane przeglądania w Chrome:

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad