
Aby utworzyć listę słów kluczowych, pod którymi ma być widoczny określony film, należy poświęcić trochę czasu na wykonanie tego zadania. Ten element określa kiedy rekord pojawi się w wyszukiwarce i pod jakimi słowami kluczowymi. Jest kilka rzeczy, które możemy zrobić, aby stworzyć pod nimi listę słów kluczowych, które warto zobaczyć. Możemy skorzystać z generatorów słów kluczowych, tj. H. Strony internetowe, na których po wpisaniu kategorii lub słowa kluczowego otrzymujemy listę najpopularniejszych fraz.
Możemy również sprawdzić, jakie słowa kluczowe są używane przez konkurencyjne przesyłanie lub skorzystać z sugestii wyszukiwarki Google, zaczynając wpisywać to słowo kluczowe. Analiza ma na celu dostarczenie nam listy popularnych fraz dla każdej kategorii, pod którą warto umieścić film na YT.
Dodatkowe elementy SEO
Dodaj swój film do kategorii, która odpowiada jego tematowi. Dowiedz się, jak dodać kategorię do filmu.
Dodaj tagi słów kluczowych do swojego filmu. Wybierz 5-8 marek, dodaj swoją główną klauzulę i powiązane słowa kluczowe. Możesz wybrać tagi za pomocą narzędzia do generowania tagów.
Całkowicie zablokuj Youtube’a na komputerze dziecka
Jeśli chcesz całkowicie zablokować Youtube’a na komputerze swojego dziecka, dowiedz się, jak to zrobić za pomocą najpopularniejszej przeglądarki Google Chrome. Potrzebujesz zainstalować rozszerzenie zwany blokiem.
- Zainstaluj rozszerzenie,
Powrót do licencji
CC Creative Commons dostosowało treść swoich umów do praw prawie 60 krajów. Organizacja oferuje bezpłatne i bezproblemowe rozwiązania prawne, które uniemożliwiają wykorzystywanie i dzielenie się kreatywnością i wiedzą. Polski portal creativecommons.pl pisze, że organizacja promuje wolną kulturę poprzez produkcję i wymianę dzieł uważanych za wspólne. Dotyczy to na przykład zarówno muzyki, jak i scenariuszy. Istotę licencji CC można usłyszeć TUTAJ, a przeczytać TUTAJ. Cztery podstawowe warunki licencji CC to:
- BY/ Attribution – link do oryginalnego nazwiska autora
- Non-commercial – non-commercial use
- Share -alike – Zezwolenie na dystrybucję utworu na tej samej licencji, co licencja oryginalnego utworu
- Prace niepochodne – Zezwolenie na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i eksploatację utworu wyłącznie w jego oryginalnej formie, tworzenie dzieł pochodnych nie jest dozwolony.
Nie jest tak ładnie
Powyższe sugerowałoby, że możemy łączyć się do woli i spać spokojnie. A jednak orzecznictwo sądów krajowych wprawia nas w lekkie zakłopotanie. Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo nie chcę, żeby ten tekst był zbyt długi, ale są orzeczenia, które uznają, że publikacja odniesienia do pracy może stanowić jej publikację. W zależności od okoliczności każdego przypadku może dojść do naruszenia praw autorskich. Jeśli chcecie, żebym napisała osobny wpis o tych wyrokach, dajcie znać!
«Aby uznać, że korzystanie zostało dokonane na podstawie art. 50 ustawy o prawie autorskim, wystarczy ustawić link powodujący odtworzenie utworu. (Wyrok SN w Warszawie Apelacja – I Wydział Prawa Cywilnego z dnia 7 maja 2014 r. IACa 1663/13) (tixabb_7)