Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak poznać że facet ma na ciebie ochotę zapytaj

W naszej kulturze panuje przekonanie, że jeśli mężczyzna nie ma ochoty na seks, to dlatego, że jego kobieta jest dla niego nieatrakcyjna lub nie pociąga go. Nie jest to jednak prawdą, gdy weźmiemy pod uwagę, ile pięknych i seksownych kobiet przychodzi do seksuologa i narzeka, że ​​ich mężowie nie chcą uprawiać seksu. Dlaczego to się dzieje? Oto cztery powody, dla których mężczyźni nie lubią seksu i jak temu zaradzić.

1. Jego kochanka pracuje

Pocieranie nosa

Istnieje wiele badań wykazujących, że nasz nos swędzi, kiedy kłamiemy. Naukowcy z Chicago udowodnili, że kłamstwo uwalnia substancje chemiczne, które podrażniają tkanki w nosie. Podwyższone ciśnienie krwi powoduje „pompowanie” nosa, co powoduje swędzenie nerwów w nosie i wymaga szybkiego przetarcia, aby uzyskać ulgę. Psychologowie odkryli również, że gdy ciśnienie krwi wzrasta, nos tymczasowo się powiększa. Ciśnienie krwi wzrasta, gdy mężczyzna ma ochotę na seks i pociera nos palcem. A jeśli przeziębiony mężczyzna chce uprawiać seks?

Za długo czy za krótko – jak długo powinna trwać gra wstępna?

Pytanie, jak długo powinna trwać gra wstępna, jest niestety wątpliwym pytaniem, bo jak już mówiłem, każdemu podoba się co innego. Wszystko zależy od tego, co tak naprawdę robisz i jak wprawisz dziewczynę w nastrój. Nie ma jednej właściwej drogi, tak jak nie ma ograniczeń czasowych dotyczących tego, jak długo powinna trwać gra wstępna. Czasami zajmuje to tylko kilka minut, ale czasem warto ten czas wydłużyć. Pamiętaj jednak, że odliczanie minut z zegarkiem w dłoni nie jest dobrą taktyką. Zamiast tego skup się na swojej partnerce, słuchając jej ciała i obserwując jej reakcje. Jeśli naprawdę wciągniesz się w tę grę, będziesz wiedział, kiedy pójść o krok dalej. Możemy jednak spokojnie założyć, że każde preludium poniżej minuty tak naprawdę nie jest wcale preludium. Gwarantuję Ci: jeśli uda Ci się sprytnie wydłużyć ten czas, skorzystacie na tym oboje!

Nie mamy pojęcia, skąd to się wzięło, ale większość facetów ma alergię na rady swoich dziewczyn. Jeśli chcesz być dobry w łóżku, nie idź tą drogą i staraj się zwracać większą uwagę na sugestie partnera. To nie jest krytyka ani kpina z twoich umiejętności, czasami kobiecie po prostu podoba się coś bardzo konkretnego i zapyta o to lub zasugeruje, abyś zrobił coś innego niż zwykle. Nic, co mogłoby urazić lub urazić, w końcu chodzi o to, żebyście oboje byli w porządku. Twoje delikatne ego z pewnością nie ucierpi, jeśli posłuchasz słów partnera. Twoja rada będzie działać dla was obojga.

Jak wzbudzić i co ważniejsze utrzymać zainteresowanie mężczyzny.

Jeśli podobał Ci się ten post, możesz mnie znaleźć tutaj:

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad