Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak przekazać swoje konto Tiktok na inny telefon komórkowy

Pochodzące z la fin de la journée niektóre filmy nie mogą być postrzegane jako déroulées comme prévue, jak bardzo możliwe jest tłumienie treści. Ale jeśli usunąłeś złe wideo, możesz je łatwo odzyskać.

 • Entrez w galerii TikTok.
 • Selectionnez le brouillon que vous souheit supresor.
 • Konserwacja, prasa i konserwacja wisiorek quelques secondes sur la vignette et press sur „Supprimer le brouillon” et c’est tout.

Jak korzystać z TikTok bez konta

Nie można zaprzeczyć, że TikTok jest platformą o podobnych cechach i funkcjonalności jak Facebook, Instagram czy Snapchat. Różnica polega na tym, że dużą część społeczności stanowią młodzi ludzie w wieku od 13 do 24 lat, więc większość ludzi chce wiedzieć, co to jest.

Kroki, aby zmienić swoje osobiste konto Tik Tok na konto Pro

Jeśli w tym momencie zdecydowałeś się rozpocząć niesamowity i innowacyjny świat Tik lub nawet wejść do Tok aplikacja, która z pewnością Cię zaskoczy, że nawet poprzez konto Pro możesz uzyskać dostęp do statystyk swojego konta i analizować swoje wyniki. Tak dobre, jak pozwala nam zarządzać i posiadać do trzech różnych kont. Oto kroki, które należy wykonać:

 • Najpierw musimy uzyskać dostęp do aplikacji Tik Tok.
 • Naciskamy trzy kropki u góry ekranu.
 • Po otwarciu menu rozwijanego klikamy Zarządzaj kontem.
 • Na naszym komputerze poniżej znajdujemy opcję zmiany konta na Pro.
 • Z Pro masz dostęp do specjalnych narzędzi, takich jak statystyki.
 • W tym momencie musimy wybrać kategorię.
 • Teraz musimy wprowadzić adres e-mail lub numer telefonu.
 • Otrzymujemy wtedy wiadomość z czterocyfrowym rozszerzeniem kodu.
 • Ten kod musi być częścią Twojego konta i voila, jesteś teraz szczęśliwym użytkownikiem konta Tik Tok Pro.

Jak otworzyć konto TikTok online?

Aby otworzyć konto TikTok online, wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz aplikację TikTok na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS.

Udostępnij na Instagramie

Aby udostępnić na Instagramie, musisz upewnić się, że połączyłeś swoje konto TikTok z Instagramem, jeśli już to zrobiłeś, i przesłać film ze swojego TikToka na Instagram, który chcesz przesłać profile , powinieneś zrobić tylko to: utwórz wideo i skorzystaj z narzędzi, które oferuje ci ta aplikacja. Jeśli masz już gotowy film, zapisz go. Musisz tylko upewnić się, że wideo pasuje do wymiarów wymaganych przez Instagram na wypadek, gdyby to się skończyło, powinieneś szukać narzędzia online do zmiany rozmiaru wideo tylko wtedy, gdy udostępnisz je znajomym, a obserwujący na Instagramie mogą udostępniać.

Nie pamiętasz hasła i nie chcesz tworzyć kolejnego konta. Istnieje kilka sposobów na odzyskanie konta i dalsze odkrywanie świata TikTok. Pokażemy Ci kilka sposobów, aby to zrobić i mamy nadzieję, że uda Ci się rozwiązać problem.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad