Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak przesłać skrót do YouTube na ponad 1 minutę?

AJ: Tematem naszej rozmowy jest Google Analytics 4. To chyba dość rewolucyjna zmiana, o której zaraz opowie nam Mateusz. Odkryłem, że wiele osób próbujących rozwiązać ten problem nie wie, jak to zrobić. Są pewne rzeczy, których ludzie się boją, więc może zanim przejdziemy do części jak, wrócę do części dlaczego.

Moje pierwsze pytanie jest proste, ale może prowokacyjne: dlaczego właściwie aktualizuje się Google Analytics? Co jest nie tak z „trójką”, którą należy zmienić?

Problemy semantyczne EP

Przyjrzyjmy się więc współczesnemu EP. Weźmy opartą na węglu anatomię grupy Cynic. Według anglojęzycznej Wikipedii jest to EP. Tak o płycie mówią też dziennikarze, więc można śmiało założyć, że takie

informacje znalazły się w wykorzystanych przez nich materiałach prasowych. Polska Wikipedia dąży do nieco bardziej dosłownego tłumaczenia – według tego źródła Carbon Based Anatomy to m

inialbum. Dla uproszczenia żadne ze źródeł, z których korzystałem, nie wyjaśnia, czym jest m

inialbum. Tutaj mamy sześć piosenek o łącznej długości nieco ponad 23 m

inut. Cóż, nie pasuje do żadnej z powyższych def

inicji. Jeśli dodamy, że płyta została wydana głównie na CD w 2011 roku, to już mamy problem. W rzeczywistości jest też wydanie analogowe – choć na 10-calowej płycie.

Więc to jest Rozszerzona gra, prawda? Cyniczny gitarzysta Paul Masviedal, w rozmowie z Prog Sphere w 2012 roku, zapytany, czy następny album (po Carbon Based Anatomy) będzie EP-ką czy LP, odpowiedział następująco:

Placement własnych produktów – twój onl

ine -Sklep lub serwis biznesowy

Ta metoda to mój ulubiony sposób, czyli wykorzystanie kanału YT jako odskoczni dla Twojego biznesu. Jeśli posiadamy własne produkty i usługi, możemy je dowolnie umieszczać w naszych materiałach. Dzięki temu zwiększamy ilość zapytań, wyższą sprzedaż w e-sklepie itp.

Ta metoda jest świetna bo nie potrzebujemy Bóg wie jakie asortymenty uruchamiamy i kiedy aplikujemy po dłuższym czasie , dochód będzie bardzo wysoki, a także pasywny.

VOA UCZ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

To jest mniej zaawansowany kanał. Krótkie filmy z profesjonalnymi napisami, które nie są generowane automatycznie, są bardzo cennym narzędziem do nauczania języka angielskiego. Co ważne, tempo mówienia jest znacznie wolniejsze niż np. w Anglophenia, co sprawia, że ​​prezentowany tutaj angielski jest łatwiejszy do zrozumienia dla początkujących lub zaawansowanych uczniów. Dostępnych jest wiele różnych sekcji, w tym: English

in a M

inute, które są jednom

inutowymi filmami na różne tematy z napisami, m.

in. B. Film z listą rzeczy do zrobienia. Jest też dział o gramatyce i ciekawych słowach, które pojawiają się w wiadomościach – z napisami i naprawdę wolnym tempem. Na przykład o słowie niedrogie.

Dowiedz się, skąd pochodzą

interesujące idiomy, np. B. ukraść komuś grzmot, jest 6-m

inutowa sekcja angielska, tj. H. 6-m

inutowe filmy na określony temat, np. B. Cukier, z ciekawym wyjaśnieniem słów pod filmem. Szczególnie podobała mi się rubryka ze słowami, które pojawiają się w wiadomościach, np. o kardiochirurgii. Filmy są opatrzone napisami i kolorami z ciekawymi frazami, na które warto zwrócić uwagę. Te zwroty są również wyjaśnione w filmach.

CPM i RPM

CPM to liczbowa def

inicja odzwierciedlająca przychody, które udostępniasz YouTube. Wiąże się z tym kolejny parametr – RPM (revenue per mille), który służy do obliczania dochodu osobistego z uwzględnieniem utrzymania platformy. Tak więc wielkość CPM jest wprost proporcjonalna do RPM. Oba wskaźniki są ważne dla oszacowania przyszłych zysków. Jednak CPM jest niezwykle ważny dla reklamodawców, a RMP ma kluczowe znaczenie dla twórców.

YouTube nie poda Ci możliwej wartości RPM, ale możesz to sprawdzić niezależnie.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad