Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak przesłać skrót do YouTube z telefonu komórkowego?

Bien sur, pour créer les raccourcis vers vos lists de lektor YT, vous devrez tout d’abord créer de telles lists de lektor.

Możesz także bezprzewodowo podłączyć telefon do „konwencjonalnego” odbiornika. Jeśli Twój telewizor nie należy do grupy inteligentnych i nie jest wyposażony w łączność Wi-Fi, rozwiązaniem może być klucz sprzętowy Google Chromecast (nadawca telewizyjny).

Jak podłączyć telefon do komputera przez bluetooth

Jeśli twój komputer ma bluetooth (większość laptopów), możesz użyć tego interfejsu do połączenia komputera ze smartfonem współpracownik .

 1. Włącz Bluetooth w telefonie, na PC w menu START
 2. Wybierz Panel sterowania -> Urządzenia -> Bluetooth i inne urządzenia.
 3. Kliknij Dodaj urządzenie. Gdy komputer rozpozna smartfon, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie laptopa i smartfona, aby sparować urządzenie.
 4. Po sparowaniu, wybierając opcję Wyślij i odbierz…. Możesz wysłać lub odebrać plik przez okno opisane powyżej lub poprzez analogiczne polecenie dostępne w wyskakującym menu pojawiającym się po kliknięciu ikony Bluetooth w zasobniku systemowym.

Pulpit i przeglądarka

 1. Znajdź skrót przeglądarki internetowej na pulpicie lub pasku zadań. W naszym przykładzie używamy Google Chrome, ale może to być również Microsoft Edge, Internet Explorer, Firefox, Opera lub Safari itp. Kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy, aby uruchomić przeglądarkę.
 2. Wpisz następujący adres w pasku adresu/pasku wyszukiwania: https://www.youtube.com/
 3. Wybierz „Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu i wprowadź swój Adres e-mail i hasło do Twojego konta Google. Jeśli nie masz konta Google, zapoznaj się z naszym artykułem o tym, jak je utworzyć / kliknij /
 4. Kliknij ikonę Utwórz film lub opublikuj, a następnie kliknij Prześlij film.
 5. Następnie kliknij ikonę Wybierz pliki do przesłania, aby określić, kto może zobaczyć Twój film. Publiczny (dostępny dla wszystkich użytkowników YouTube), Niepubliczny (niewidoczny w katalogu, widoczny tylko dla znajomych po wpisaniu adresu np.

  ), Prywatny (tylko dla Ciebie, z poziomu Twojego konta) lub Zaplanowany (tzw., ale z opóźnioną publikacją) , zgodnie ze wskazaną datą i godziną).
 6. Następnie znajdź plik wideo, który chcesz dodać na swoim komputerze.
 7. Dodaj tytuł i opis do swojego filmu i kliknij opublikuj.
 8. Gotowe! Po pewnym czasie (w zależności od wielkości/długości filmu) otrzymasz informację jak dodać materiał na YouTube! Teraz czas podzielić się ze światem adresem naszego filmu 🙂
 1. Na liście aplikacji odszukaj aplikację YouTube. Jeśli go nie masz, skorzystaj z naszego artykułu: Jak zainstalować aplikację na telefonie z Androidem /kliknij/
 2. Kliknij ikonę kamery, a następnie wybierz lub uruchom dostępne nagranie z listy wideo Nagraj Nowe wideo
 3. Dodaj tytuł, opis i lokalizację, aby kontrolować, kto może oglądać Twój film. Publiczny (dostępny dla wszystkich użytkowników YouTube), Niepubliczny (niewidoczny w katalogu, widoczny tylko dla znajomych po wpisaniu adresu np.

  ), Prywatny (tylko dla Ciebie, z poziomu Twojego konta) lub Zaplanowany (tzw., ale z opóźnioną publikacją) , zgodnie ze wskazaną datą i godziną). Następnie kliknij ikonę transportu (reprezentowaną przez papierowy samolot w prawym górnym rogu ekranu). Rozpoczyna się nagrywanie… (tixabb_14)
 4. Gotowe! Teraz wystarczy, że udostępnisz światu link do naszego nowego filmu na YouTube 🙂

Jak poprawić ustawienia prywatności swojego konta

jak w «Dane i personalizacja» ” możemy uruchomić funkcję sprawdzania prywatności (https://myaccount.google.com/privacycheckup). W tym celu wybierz opcję „Sprawdź ustawienia prywatności”. W pierwszym kroku możemy wybrać czy chcemy zapisywać:

 • naszą aktywność na stronach i aplikacjach Google,
 • mapę z miejscami odwiedzanymi przez urządzenia, na których jesteśmy zalogowani in,
 • informacje o filmach, które obejrzeliśmy i wyszukaliśmy w YouTube.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad