Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak przesłać szybszy film na YouTube?

Możesz dodawać napisy do swoich filmów. Twoje treści dotrą do osób niesłyszących lub niedosłyszących, a także do osób, których językiem ojczystym nie jest język polski. Te napisy mogą być również wyszukiwane przez wyszukiwarki. Efekt? Lepszy ranking.

YouTube oferuje możliwość automatycznego wykrywania mowy i dodawania napisów, ale w większości przypadków nadal nie działa poprawnie. Wymagana jest duża korekta, dlatego w niektórych miejscach lepiej jest stworzyć transkrypcję od podstaw, a następnie dodać ją w formie napisów.

Jak połączyć wiele filmów w jeden

Kiedy nagrywasz film, zwykle musisz edytować, edytować lub przesyłać zawartość przez kilka dni, a wtedy pomogą ci narzędzia do edycji wideo online. Łączenie filmów jest dość łatwe i wygląda podobnie w każdym narzędziu do edycji wideo. Najpierw musisz przenieść klipy do aplikacji, a następnie ułożyć je chronologicznie lub w jaki sposób chcesz je połączyć. Możesz tworzyć muzyczne przejścia w tle, ponieważ ważne będą tutaj płynne i niezauważalne przejścia. Dlatego pamiętaj, aby nie łączyć klipów, które nie mają ze sobą nic wspólnego lub bardzo się od siebie różnią. Upewnij się, że ton jest równy. Czasem trzymasz mikrofon bliżej lub dalej, a czasem coś zagłusza Twoją mowę. Musisz mieć świadomość, że część słuchaczy będzie Cię słuchać przez słuchawki, a część przez głośnik, więc zbalansowanie poziomu głosu jest bardzo ważne.

Edycja filmów na platformę YouTube nie wymaga zaawansowanych narzędzi roboczych.

Istnieje wiele darmowych programów, z których można korzystać. Ale na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze darmowych opcji?

Krok 1 Włącz zmienne śledzenia YouTube

Najpierw musimy skonfigurować wbudowane zmienne Menedżera tagów, które będą śledzić nasze filmy. W tym celu przejdź do zakładki Zmienne, kliknij Konfiguruj i wyszukaj Filmy. Wybieramy tylko te wbudowane zmienne, których potrzebujemy (wybranie wszystkich nie jest błędem, ale może nieco spowolnić naszą stronę).

Następnie tworzymy nową regułę. Nadajemy mu nazwę, np. Oglądaj filmy, wybieramy typ wideo na YouTube. Wybieramy co chcemy zobaczyć – oprócz początku, końca, pauzy – możemy wybrać procentowy postęp (np. użytkownik widział 30, 60, 90%) lub czas np. B. Użytkownik obejrzał 10, 20, 90 sekund wybranego filmu. W opcjach zaawansowanych zaznacz obsługę JavaScript API i wybierz opcję Załaduj okno (gtm.load).

WYBIERZ TEMAT, NA KTÓRYM CHCESZ SIĘ SKUPIĆ

Niezależnie od tego, czy ty i twój zespół macie mnóstwo pomysłów na filmy, a wasze pierwsze koncepcje wyglądają jak żywe science fiction, pamiętajcie, że wasz pierwszy film będzie musiał zawierać określony wątek, aby widz nie pogubił się w ilości uzyskanych informacji.

Zastanów się na przykład, na jakie pytania najczęściej odpowiadasz w swojej firmie? Ułatwi Ci to opanowanie pierwszego dużego tematu i skróci czas pracy przy odpowiadaniu na tysiące maili.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad