Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak przesyłać skrót do YouTube

Masz dość niepotrzebnych reklam sponsorowanych między filmami? Możesz użyć 5-sekundowego wideo do przodu/do tyłu, klikając strzałki w prawo i w lewo.

Aby przejść do przodu w bieżącym filmie YouTube, naciśnij na klawiaturze klawisz L. Aby cofnąć się o 10 sekund, użyj klawisza J na klawiaturze.

Pulpit i przeglądarka

 1. Znajdź skrót przeglądarki internetowej na pulpicie lub na pasku zadań. W naszym przykładzie używamy Google Chrome, ale może to być również Microsoft Edge, Internet Explorer, Firefox, Opera lub Safari itp. Kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy, aby uruchomić przeglądarkę.
 2. W pasku adresu / wyszukiwarce wpisz adres: https://www.youtube.com/
 3. W prawym górnym rogu ekranu wybierz „Zaloguj się”, wpisz swój adres e-mail i hasło do konta Google. Jeśli nie masz konta Google, zapoznaj się z naszym artykułem o tym, jak je utworzyć / kliknij /
 4. Kliknij ikonę Utwórz film lub opublikuj, a następnie kliknij Prześlij film.
 5. Następnie kliknij ikonę Wybierz pliki do przesłania, aby określić, kto może zobaczyć Twój film. Publiczny (dostępny dla wszystkich użytkowników YouTube), Niepubliczny (niewidoczny w katalogu, widoczny tylko dla znajomych po wpisaniu adresu np.), Prywatny (tylko dla Ciebie, z poziomu Twojego konta) lub Zaplanowany (tzw., ale z opóźnioną publikacją) , zgodnie ze wskazaną datą i godziną).
 6. Następnie znajdź plik wideo, który chcesz dodać na swoim komputerze.
 7. Dodaj tytuł i opis do swojego filmu i kliknij opublikuj.
 8. Gotowe! Po pewnym czasie (w zależności od wielkości/długości filmu) otrzymasz informację jak dodać materiał na YouTube! Teraz wystarczy, że udostępnimy światu nasz adres wideo 🙂
 1. Znajdź aplikację YouTube na liście aplikacji. Jeśli go nie masz, skorzystaj z naszego artykułu: Jak zainstalować aplikację na telefonie z Androidem /kliknij/
 2. Kliknij ikonę kamery, a następnie wybierz lub uruchom dostępne nagranie z listy wideo Nagraj Nowe wideo
 3. Dodaj tytuł, opis i lokalizację, aby kontrolować, kto może oglądać Twój film. Publiczny (dostępny dla wszystkich użytkowników YouTube), Niepubliczny (niewidoczny w katalogu, widoczny tylko dla znajomych po wpisaniu adresu np.), Prywatny (tylko dla Ciebie, z poziomu Twojego konta) lub Zaplanowany (tzw., ale z opóźnioną publikacją) , zgodnie ze wskazaną datą i godziną). Następnie kliknij ikonę transportu (reprezentowaną przez papierowy samolot w prawym górnym rogu ekranu). Rozpoczyna się nagrywanie… (tixabb_14)
 4. Gotowe! Teraz pozostaje tylko udostępnić światu link do naszego nowego filmu na YouTube 🙂

Pobierz skrót w YouTube Music na Androida w różnych wersjach

Nowa funkcja uniezależnia się od wskazana konkretna wersja aplikacji. Dostępność nowego skrótu na ikonie zgłaszają zarówno użytkownicy YouTube Music o numerach 4,63, jak i 4,64. W związku z tym możemy zasugerować, że dostęp do stron zapewniają serwery Google.

Przeczytaj także: Najlepsze porady i wskazówki dotyczące systemu Windows 11

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad