Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak przesyłane wideo do dzieci z YouTube?

Jeśli masz firmę i chcesz sprzedawać produkt, YouTube może być doskonałą platformą marketingową. Jest darmowa, dostępna dla każdego, a co najważniejsze ma niespotykany dotąd zasięg. W tym artykule omówimy niektóre powody, dla których warto rozważyć założenie własnego kanału na YouTube.

Kanał YouTube jest pod wieloma względami podobny do każdego innego profilu w mediach społecznościowych. Ma własną unikalną nazwę użytkownika, nazwę użytkownika, zdjęcie profilowe i zdjęcie na okładkę – ale ma też coś, czego nie oferuje żadna inna platforma społecznościowa – filmy.

Jak wysyłać wiadomości do twórców YouTube

Ponieważ w YouTube nie ma już opcji czatu, musieliśmy znaleźć alternatywne sposoby wysyłania wiadomości do YouTuberów. Oto alternatywy:

  • E-mail z zapytaniem biznesowym E-mail
  • Poszukaj łącza do innego serwisu społecznościowego z funkcją czatu
  • Komentarz wideo

Jak zrobić film promocyjny YouTube?

Być może teraz myślisz, że reklamy powinny być przygotowywane osobno dla każdego formatu i od podstaw. Na szczęście nie! Dobrze przygotowana długa reklama to dobra podstawa do dalszej obróbki – cięcia i składania krótszych formatów, które można wykorzystać do zbudowania ciekawej kampanii reklamowej. Zapoznaj się z naszą listą sprawdzonych metod tworzenia reklamy w YouTube. Przekonasz się, że film w YouTube ma wiele wspólnego z klasyczną telewizyjną reklamą wideo, ale różni się też pod wieloma względami.

  1. Reklama na YT powinna pokazywać w skrócie trzy rzeczy:

Wymagania dotyczące transmitowania spotkań na YouTube

Konto Pro, Business , Education lub Enterprise Host posiada licencję Zoom Desktop Client: Windows: 4.4.53582 lub nowszy macOS: 4.4.

53582 lub nowszy Zoom Mobile Client Android: 5.4.0 lub nowszy iOS: 5.4.0 lub nowszy Transmisja na żywo jest włączona w serwisie YouTube (tixagg_7)

Konto Pro, Business, Education lub Enterprise Host ma przypisaną licencję na webinarium w późniejszym terminie Włączona jest transmisja na żywo w serwisie Youtube

Dailymotion

Dailymotion jest w serwisie oferującym polską wersję językową. Mamy do dyspozycji dwa rodzaje kont: wersję darmową i wersję Motionmaker. Darmowa wersja pozwala nam przesłać film, który nie przekracza 60 minut, 4 GB. Motionmaker pozwala nam nagrywać pliki wideo bez ograniczeń rozmiaru iw jakości HD 1080p. Wygląd Dailymotion jest bardzo prosty, strona wideo jest bardzo podobna do układu, który prezentuje nam YouTube.

Widok.pl to polski serwis należący do Grupy Pino. Umożliwia anonimowe publikowanie filmów o maksymalnym rozmiarze 50 MB. Zarejestrowani użytkownicy mogą publikować pliki o rozmiarze do 100 MB.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad