Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak rozpoznać dziewicę 7 fizycznych cech

Dziewictwo było cenione także w życiu codziennym w różnych klasach społecznych i stało się swego rodzaju inwestycją. W małżeństwie był uważany za kapitał i wyraźny dowód późniejszego pełnoprawnego potomstwa. Dowodem wagi, jaką temu przywiązywano, była opłata zwana darem porannym, płacona przez pana młodego pannie młodej po nocy poślubnej. Jego zapłata była potwierdzeniem stosunku płciowego i faktu, że mąż zastał żonę w stanie dziewiczym.

Z drugiej strony, ceremonialny rytuał pościelowy, skrupulatnie przestrzegany w XIX-wiecznych ludowych zwyczajach weselnych, służył zarówno potwierdzeniu dziewictwa panny młodej, jak i ostatecznemu przypieczętowaniu związku oraz weryfikacji obecności gości weselnych. rozpocząć wspólne życie w tej okolicy. To, że dziewczyna była dziewicą, było ważne dla całej rodziny. Słynny traktat o problemach ginekologicznych żony Trotuli z Salerno dawał również rady, jak skutecznie zwęzić pochwę, aby w dniu ślubu mąż nie zorientował się, że jego ukochana nie jest już dziewicą.

Zakrwawione grzyby

Musiał odrzucić najczęstszy dowód: krwawienie po pierwszej nocy. „Kilka warunków może pomóc powstrzymać niczego niepodejrzewającą dziewicę przed krwawieniem” – zauważył. – „Nieufność do lekarzy nie zachwiała wiarą ogółu społeczeństwa. Dziś plamy na bieliźnie (…) są nieomylnym znakiem (…). Tym razem laik mógłby skorzystać z tej wskazówki, a już na pewno nie koroner.

Pozostałe dwa objawy defloracji – ból i «uczucie ucisku w wejściu do pochwy» – również nie wytrzymały badań naukowych. Były to wysoce subiektywne objawy, które nie były wykrywalne medycznie. Ponadto wszystkie można było symulować.

Narcyzm seksualny i jego wady

Kiedy ktoś staje się ofiarą narcyzmu seksualnego, na początku wszystko może wydawać się wspaniałe. Jednak szybko orientujesz się, że coś jest nie tak. Dopiero wtedy zaczyna odkrywać ciemną stronę seksualnego narcyzmu.

Ten materiał Casanovy sprawia, że ​​czujesz się pusty i jałowy w środku. Uprawiasz seks tylko wtedy, kiedy on tego chce i jak on tego chce. Nigdy też nie będzie dbał o twoje własne potrzeby i oczekiwania seksualne. To, co zaczyna się jako gorące uczucie i pożądanie, wkrótce zamienia się w ból i cierpienie. Więc seks w końcu przybiera formę upokorzenia i już nie dla ciebie.

ŻYCIE

ST. DOKTOR TEOLOGII, STRÓŻ KANONIK ŚW. GRÓB CHRYSTUSA

lub na następną niedzielę po tym dniu

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad