Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak sprawdzić czy ktoś ma bana?

Ban oznacza, że ​​nasza strona jest w pełni indeksowana przez wyszukiwarkę, czyli w ogóle nie jest wyszukiwana przez wyszukiwarkę Google.

Filtr Google to kara nakładana przez Google za nieetyczne działania w witrynie lub działania naruszające zasady Google. Filtr obniża Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Jest to spowodowane algorytmem (filtr algorytmiczny) lub ręczną interwencją zespołu ds. jakości wyszukiwania Google (filtr ręczny). Filtr Google może obejmować wszystkie wyszukiwane frazy (rozszerzone) lub tylko niektóre wyszukiwane frazy (częściowe).

Ban można łatwo pomylić z błędem webmastera

Najczęściej jest to ban na stronę podczas indeksowania (często zdarza się to, gdy webmaster po przesłaniu strony klientowi zapomni zmienić poprawna formuła w pliku robots.txt)

Strona, która nie pojawia się w indeksie, wskazuje na sytuację, w której nowa domena może jeszcze nie zostać rozpoznana przez wyszukiwarkę, jest indeksowana i dlatego odpowiednie polecenie nie zwraca żadnych wyników. Czas indeksowania jest dynamiczny, może to być 24 godziny lub wiele tygodni, wszystko zależy od ilości i jakości linków prowadzących do naszej strony.

Jak sprawdzić, który z moich znajomych ma VACA?

Istnieje prosty skrypt, którego możesz użyć do sprawdzenia, który z twoich znajomych oszukiwał w grze i został przyłapany na oszustwie.

Przejdź do tej strony: Kliknij tutaj, aby skopiować cały tekst (CTRL+A, aby zaznaczyć całą stronę i CTRL+C, aby skopiować). Następnie wklej kod do konsoli przeglądarki lub dodaj stronę do zakładek i wklej skopiowany kod. Filmik pokazuje jak to wszystko działa oraz dokładną instalację tego dodatku:

posłuchaj mojej rady i kieruję ją do wszystkich możliwych autorów:

1. Miej przynajmniej 3 «własne» miejsca, w których informujesz odbiorców o swoim najnowszym blogu lub publikacji na Youtube. Wbrew pozorom jest to bardzo trudne, ponieważ zdecydowana większość autorów podaje informacje o najnowszych publikacjach tylko w jednym miejscu – na fanpage’u. Mniejszość dodaje Instagram. A potem zaczynają się schody, bo nie mają trzeciego miejsca. A wybór jest ogromny, wystarczy wymienić Twittera, Pinteresta, prywatne grupy dyskusyjne, Youtube, SoundCloud, Linkedin, Tumblr, Newsletter, SMS, Push (przeglądarka), Google Plus. Argument, że na wielu z tych stron nie ma ludzi, jest dobry dla popularnych blogerów, którym nie zależy na stu lub więcej, ale jeśli ktoś ma kilkaset fanów na fanpage’u, jestem trochę zaskoczony, że nie nie próbuj znaleźć kolejnej setki, np. na Linkedin. 2. Zalecam, aby nigdy nie korzystać z opcji „Zaloguj się przez Facebook”, jeśli chcesz założyć konto na jakimkolwiek serwisie. Ustaw adres e-mail jako spam jako famnoafnbih@gmail.

com i twórz wszędzie konta z tym adresem e-mail. 3. Nadaj zaufanej osobie uprawnienia administratora na fanpage’u. Osoba, której możesz zaufać, to nie twoja druga połówka (39% Polaków przyznaje się do zdrady), to nie twoja była może się złościć, gdy napiszesz, że lubisz tylko duże i grube penisy, a nie koleżanka, która prowadzi konkurencyjnego bloga. Nie polecam też wierzyć siostrom, bo na polskim Instagramie jest znana sprawa, w której ciężko ranna dziewczyna prała brudy swojej siostry. W przypadku bana lub utraty konta taka zaufana osoba przejmie na jakiś czas stery i zrobi porządek w Twoim imieniu lub powiadomi społeczność o Twojej śmierci. 4. Nie obrażaj się na Facebooka. Zakazy obrażają większość ludzi, którzy nie mają złych intencji, ale także łagodnych prostaczków, dla których internet jest miejscem szerzenia nienawiści. A tego mamy na stronie za dużo i dobrze, że niektóre zachowania nie są tolerowane na tej stronie. Jeśli zostaniesz zbanowany za użycie słowa „pedał” pod zdjęciem z rodzinnej przejażdżki rowerowej, masz pełne prawo być zły, ale wiedz, że tysiące innych osób zostało zbanowanych za wypowiedzenie tego samego słowa z zamiarem bycia mniejszość do obrażania. Jeździć na rowerze. 5. Nie mogę oficjalnie polecić Ci założenia drugiego fałszywego konta na Facebooku, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem i tajemnicą poliszynela jest to, że większość blogerów ma takie konto. Wiesz co robić. 6. A jeśli zostaniesz zbanowany i minęło więcej niż tydzień, poproś swoją społeczność na innych stronach, aby zgłaszali tu i tam, że jesteś trochę sztywny. Zobaczysz wtedy, ilu ludzi na ciebie kaszle i nie kiwnie palcem, żeby ci pomóc. I to jest jedyny powód, dla którego warto raz na jakiś czas zostać zbanowanym. Jeśli ktoś z Was został zbanowany na FB, niech podzieli się tym, za co został ukarany. Będziemy wiedzieć, czego nie robić.

Ktoś w kwarantannie?

Jak sprawdzić, czy ktoś jest (lub był) poddany kwarantannie:

1. Zainstaluj oficjalną aplikację Home Quarantine na system iOS lub Android (jeśli boisz się zainstalować aplikację „state” na telefon lub możesz zainstalować go na swojej maszynie wirtualnej z Androidem).

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad