Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak sprawdzić czy on pisze z inną

Często boimy się werbalnie okazać zainteresowanie innym z obawy przed odrzuceniem. Jednak często nieświadomie wysyłamy wiele sygnałów naszego zainteresowania. Skąd wiesz, czy mężczyzna, który ci się podoba, jest tobą zainteresowany? Poznaj znaki, które to potwierdzają.

Jakie jest najlepsze rozwiązanie?

Pamiętaj, że monitorowanie SMS-ów jest jedną z najbardziej pożądanych funkcji w Internecie. Słyszeliśmy o takich rozwiązaniach, jak strona „Podaj numer telefonu, a zobaczysz SMS-a żony/męża”. Należy pamiętać, że nie jest to możliwe. Sprawdziliśmy warunki jednej z tych witryn i jest to klasyczne oszustwo. Podobna sytuacja to sprawdzenie czyjejś lokalizacji telefonu. Istnieje wiele witryn do śledzenia telefonów, ale podobnie jak sprawdzanie wiadomości tekstowych jest to tylko oszustwo. Taka witryna zwykle sprawdza Twój adres IP, aby określić przybliżoną lokalizację, a następnie pokazuje losową lokalizację w pobliżu. Ponieważ opłata za tego typu „usługę” nie jest wysoka, utrata niewielkiej kwoty zwykle nie jest zgłaszana przez klientów.

Jedynym sposobem sprawdzenia wiadomości tekstowych innej osoby jest zainstalowanie na jej telefonie oprogramowania szpiegowskiego, takiego jak Spyphone. W tym celu potrzebujemy fizycznego dostępu do urządzenia oraz panelu zarządzania programem. Dlatego jeśli nie znamy kodu telefonu lub wymagany jest odcisk palca właściciela, program nie może zostać zainstalowany. Cała instalacja może zająć do 5 minut, a sam program jest niewidoczny dla przeciętnego użytkownika. Aplikacja zawiera w sobie podstawową funkcjonalność telefonu i jest maskowana w systemie. Dzięki temu możemy do woli czytać wiadomości tekstowe właściciela telefonu, ale nie tylko. jesteś pewien, że nie robi poważnych rzeczy?

nie chcę ci pokazywać mojego telefonu

Wiadomo, że mogą być sprawy prywatne i nawet przyjaciel w związku ma prawo do prywatności, ale jeśli się zdenerwuje i nie chce ci pokazać telefonu w poszukiwaniu skarbów, może to oznaczać, że coś jest nie tak. Ukrywanie się z telefonem komórkowym to jedna z pierwszych oznak, że prawdopodobnie wysyła SMS-y do innych dziewczyn i nie chce ci powiedzieć.

Możesz to zobaczyć bardzo wyraźnie, gdy chłopak prześle ci zrzut ekranu. Bardzo często ludzie zapominają o dymkach podczas wysyłania zrzutów ekranu. Wtedy masz namacalny dowód, że twój chłopak pisze do innej dziewczyny.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad