Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak sprawdzić poprawność strony internetowej?

Rozjaśnianie włosów jest zabiegiem inwazyjnym. Prawidłowo wykonana nie zaszkodzi włosom, ale może je osłabić. Co to znaczy? Niestety rozjaśnianie może mieć negatywny wpływ na ostateczny wygląd włosów.

Następujące osoby są narażone na uszkodzenie włosów po zabiegu:

Czy rozjaśnianie może uszkodzić włosy?

Rozjaśnianie włosów jest zabiegiem inwazyjnym. Prawidłowo wykonana nie zaszkodzi włosom, ale może je osłabić. Co to znaczy? Niestety rozjaśnianie może mieć negatywny wpływ na ostateczny wygląd włosów.

Po zabiegu istnieje ryzyko pogorszenia stanu włosów:

Jak sprawdzić ruchomość miejsca?

Implementacja optymalizacji sieci pod kątem urządzeń mobilnych – takich jak telefony czy tablety – nie polega tylko na byciu widocznym na tych urządzeniach. Ważne jest również, aby wyświetlały się poprawnie, automatycznie dopasowywały się do rozdzielczości ekranu, zawierały odpowiednio ułożone elementy, klikalne linki i dobrze zaprezentowaną treść wizualną. Wygląd strony na urządzeniach mobilnych i na komputerach może się różnić – to jest w porządku. Najważniejsze jest to, aby strona była zawsze funkcjonalna.

Przeczytaj artykuły o mobilnej wersji serwisu i funkcjonalności responsywnej:

Jak sprawdzić funkcjonalność serwisu?

To bardzo ważny test, który możesz wykonać na podstawowym poziomie w ciągu kilku minut. Najpierw zapisz na papierze, co Twoim zdaniem witryna powinna wyświetlać, zezwalać itp. Jakie dane powinny być łatwo dostępne i widoczne.

Następnie odwiedź swoją witrynę i sprawdź, czy wszystko, co napisałeś, jest tak, jak powinno być.

Wygląd i estetyka strony internetowej

Klient odwiedzający Twoją witrynę potrzebuje około 3 sekund na podjęcie decyzji, czy na niej pozostać. Decydujący dla tego wyboru jest wygląd lokacji. Projektując szatę graficzną strony internetowej warto wziąć pod uwagę grupę docelową, czyli użytkowników, którzy będą z niej korzystać. Inne grafiki są odpowiednie dla fanów sportu, inne dla sklepów z zabawkami czy ekskluzywnych marek odzieżowych. Wysokiej jakości zdjęcia, które przykuwają uwagę internauty, starannie dobrane czcionki i dobrze dobrane kolory z pewnością pozytywnie wpłyną na wrażenia użytkownika, który pozostanie na stronie przez długi czas.

Każda strona internetowa czy sklep internetowy jest tworzony z myślą o realizacji celów biznesowych – pozyskiwaniu potencjalnych klientów (dzwonienie do klientów, wysyłanie zapytań przez formularz, czy uzupełnianie koszyków). Kluczem do osiągnięcia tych celów jest łatwa nawigacja i przemyślana funkcjonalność sklepu. Warto mieć szybki formularz kontaktowy wyświetlany na każdej stronie – w nagłówku, stopce czy pasku bocznym. Ważny jest nieskomplikowany proces zakupu, np. zakup bez rejestracji, duży wybór form płatności i dostawy. Sprawdzamy również poprawność strony na podstawie szybkości ładowania strony.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad