Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak sprawić, by mój film na YouTube pojawił się pierwszy?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można edytować i zmieniać później, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+. Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i identyfikator treści nie zawsze będzie działał, tzn. H. system YouTube chroniący przed takimi sytuacjami

Pamiętasz, kiedy zapytano nas, kim chcemy być w przyszłości? Odpowiedziałem „gracz”. Jednak niedawno usłyszałem historię, w której mała dziewczynka odpowiedziała na to samo pytanie: „Youtube”. Wstrząsający? Niekoniecznie…

Może ta dziewczyna zostanie gwiazdą YouTube’a i będzie miała srebrny guzik do 100 000 subskrybcji? Móc! Życzę jej tego z całego serca, ale zacznijmy od początku.

Istnieje wiele powodów, dla których warto przeczytać ten nektar. Jednym z nich może być posiadanie kanału YouTube i tworzenie filmów. Po drugie – może jesteś na początku swojej przygody w tym obszarze? Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo czasem w mojej głowie pojawiała się myśl: „Dlaczego nie rzucić tego wszystkiego i zostać YouTuberem? Zacznijcie dzień i kolejny film z magicznym hasłem: Witajcie kochani, witajcie na moim kanale, dzisiaj mówimy o…”. Innym argumentem może być to, że pomagasz komuś prawidłowo skonfigurować ten kanał. A może po prostu wiesz, że warto przeczytać nasze nektary, bo dzięki nim możesz poszerzyć lub utrwalić swoją wiedzę? Do jakiejkolwiek grupy potencjalnych czytelników należysz, zapraszam do zapoznania się z kolejną dawką wiedzy.

Profesjonalne i kompleksowe SEO

Sprawdź naszą >> OFERTA > OFERTA > OFERTA

Jak stworzyć film na YT, który przyciągnie tłumy i wypromuje Twój kanał?

W tej sekcji zebrałem nie tylko wskazówki, jak stworzyć dobry film na YouTube, ale także jak podejść do nagrywania filmów obejmujących cały kanał. Więc nie chodzi tylko o stworzenie filmu, ale także o dopasowanie go do innych ujęć, które robisz, aby dotrzeć do właściwych osób i wzbudzić ich zainteresowanie. W końcu wiesz już, że każdy film powinien realizować gotową strategię Twojego kanału biznesowego w YouTube. Poniżej znajduje się 10 podstawowych zasad, których należy przestrzegać podczas tworzenia kreacji sugerowanych przez sam YouTube. W rzeczywistości jest to rozszerzenie czterech punktów przedstawionych powyżej, dotyczących budowania strategii kanału YT.

1. Twórz treści, którymi ludzie będą chcieli się dzielić

WYBIERZ TEMAT, NA KTÓRYM MOŻESZ SIĘ SKUPIĆ

Czy ty i twój zespół macie pomysły na filmy tylko dla zabawy, a wasze pierwsze wersje robocze wydają się aby żyć science fiction, musisz pamiętać, że Twój pierwszy film musi mieć określoną fabułę, aby widz nie pogubił się w ilości otrzymywanych informacji.

Zastanów się na przykład, na jakie pytania najczęściej odpowiadasz w swojej firmie? Ułatwi Ci to opanowanie pierwszego dużego tematu i skróci czas pracy przy odpowiadaniu na tysiące maili.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad