Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak ubiegać się o wynagrodzenie Google?

Wiele osób poszukujących pracy na platformie korzysta z własnych połączeń. Osoby poszukujące pracy często obejmują byłych marynarzy i pracowników przemysłu morskiego.

Jeśli nie mamy takich możliwości, możemy sami poszukać ofert pracy w Internecie. Wielu pracodawców umieszcza tam swoje ogłoszenia lub korzysta z usług agencji.

Najniższa krajowa płaca w Norwegii

Chociaż norweskie prawo nie narzuca płacy minimalnej, Storting (rząd Norwegii) zdecydował o wprowadzeniu minimalnej stawki godzinowej w wybranych branżach. Akcja ta miała na celu ochronę imigrantów przed wyzyskiem ze strony norweskich pracodawców. Z tego powodu lista zawodów płacy minimalnej jest stosunkowo wąska i odnosi się tylko do tych branż, w których najczęściej zatrudniani są ludzie z innych krajów.

Należy wspomnieć, że najniższe zarobki w Norwegii są aktualizowane co roku. Informacje te są publikowane na stronie internetowej Arbeidstilsynet (Norweskiej Inspekcji Pracy). Sektory, których dotyczy minimalna stawka godzinowa to:

Nowe stawki świadczeń od nowego roku. Czy jesteś zadowolony z podwyżki?

zdjęcie pixabay

Niemniej jednak trzeba podkreślić, że wzrost wydajności o prawie 350 zł to wciąż pozytywna informacja w tym trudnym okresie, w którym obecnie żyjemy. Od 1 stycznia przyszłego roku seniorzy i wszyscy beneficjenci różnych świadczeń będą mogli dzięki waloryzacji cieszyć się wyższymi wypłatami swoich emerytur, rent czy zasiłków.

Specjalna usługa: Jak to jest pracować w znanych firmach?

Google oficjalnie rozpoczęło działalność w Polsce w 2006 roku.

Najpierw utworzono biuro w Warszawie, później powstały filie w Krakowie i Wrocławiu.

W trzech polskich oddziałach Google pracuje obecnie ponad 300 osób. Każda z nich jest podobnej wielkości i zatrudnia porównywalną liczbę pracowników. Warto jednak zaznaczyć, że każdy z nich wyróżnia się także zupełnie innym konkretnym dziełem. I tak w warszawskim biurze prawie 100 pracowników pracuje w zespołach biznesowych.

Od copywritera SEO do pozycjonera

Copywriter SEO to osoba odpowiedzialna za tworzenie treści mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce. Dlatego teksty powinny zawierać frazy kluczowe, ale umieszczone w sposób naturalny dla użytkownika. Jeśli pracujesz jako copywriter SEO dla agencji, stopniowo będziesz poznawać świat pozycjonowania. Zainteresowanie się tym tematem poza pracą szybko da Ci wiedzę potrzebną do zostania specjalistą SEO.

Jeśli nie masz lekkiego pióra, ale bardzo chcesz zająć się pozycjonowaniem, to interesują Cię specjalne szkolenia i kursy z zakresu SEO. W sieci nie brakuje ich, a niektóre są prowadzone przez prawdziwych profesjonalistów. Jeśli znasz teorię, możesz ubiegać się na przykład o stanowisko juniora w agencji. Tam zdobędziesz praktyczne doświadczenie i z czasem staniesz się kompetentnym specjalistą.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad