Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak umieścić link do filmu na YouTube?

Dlaczego? Ponieważ chmura pozwala nam łatwo przechowywać te gigabajty, jeśli nie terabajty plików, które wysyłają klienci. Nie musimy sprzątać naszej przestrzeni i mieć tę przestrzeń całkowicie w chmurze i łatwo dostępną dla klienta. Chodźmy dalej, jest chmura.

Chciałbym również wspomnieć o naszych klientach, którzy z nas korzystają. To są samorządy, ale dla nas najcenniejsze jest to, że korzysta na nas miasto Lublin i województwo lubelskie, bo my jesteśmy z Lublina i dla nas cenne jest to, że ta instytucja na tym zyskuje. Trochę lokalnego patriotyzmu.

Jak osadzić film z YouTube w dokumencie Google?

Jak można się spodziewać, ponieważ Google obsługuje Dokumenty i jest właścicielem YouTube, osadzanie filmów z YouTube w Dokumentach Google jest całkiem proste. Niestety wymaga to dodatkowych kroków i know-how.

Zaczniemy od wybrania filmu, który chcemy osadzić, i przejścia do Prezentacji Google. Zarówno Prezentacje, jak i Dokumenty to bezpłatne i niezwykle przydatne narzędzia. Nie możemy wkleić adresu URL filmu z YouTube bezpośrednio do dokumentu Google. Korzystanie z Prezentacji Google w pierwszej kolejności pozwala nam osiągnąć nasz cel, jakim jest dodanie filmu do Twojego Dokumentu Google.

Powiąż witrynę z łańcuchem głosowania

Dowiedz się więcej o wypożyczaniu filmów z YouTube Studio, witryny lub bloga poprzedzającego nas w łańcuchu.

Chociaż n’est pas le cas, il faut juste l’agouter rapidement. W związku z tym musisz uzyskać dostęp do zaawansowanych opcji danego łańcucha.

Jak osadzić film z YouTube w witrynie o zwiększonym poziomie prywatności?

 1. Udostępnij na Youtube.

  Na stronie wideo YouTube kliknij Udostępnij pod filmem.

 2. Wybierz Osadź na stronie.

  Jeśli go klikniesz, zobaczysz opcję Wklej.

 3. Wybierz rozszerzony tryb prywatności

  Wybierz rozszerzony tryb ochrony danych (lub po angielsku: włącz rozszerzony tryb ochrony danych). W razie potrzeby ustaw inne opcje.

 4. Skopiuj kod.

  Możesz użyć linku do skopiowania.

 5. Umieść kod HTML w WordPress.

  Użyj odpowiedniej metody w zależności od typu edytora użytego do edycji strony:1. Jeśli edytujesz w Gutenbergu (poprzez edytor bloków) lub innym edytorze wizualnym: Dodaj własny blok HTML. Wklej do niego kod.2. Jeśli używasz starego edytora (rozpoznawalny po długim pasku nad edytorem z ikonami jak w Wordzie): Przełącz edytor w tryb tekstowy i wklej tam kod we właściwym miejscu.

 6. Zapisz zmiany.

  np. B. kliknij aktualizuj, zapisz, zapisz itp. – w zależności od tego z jakiego edytora korzystasz.

 7. Przeszukaj witrynę internetową, aby znaleźć prawidłowo wyświetlany film .

Na stronie wideo YouTube kliknij Udostępnij pod filmem.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad