Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak umieścić moje konto Tiktok na innym telefonie komórkowym

Jeśli od początku jesteś w 100% przekonany, że rozwój social media to Twoja pasja i chcesz pchać się w tym kierunku, możesz od razu przerzucić się na bardziej profesjonalny sprzęt. Następnie wpisz w wyszukiwarkę lampę pierścieniową wraz ze statywem i kup swoje pierwsze oświetlenie. Następnie kup mikrofon krawatowy, tańszą wersję od Boya, droższą wersję od RODE, np. rode lav+.

W porównaniu z innymi mediami społecznościowymi, TikTok działa na nieco innych zasadach. To przede wszystkim uzależniająca aplikacja, która oferuje użytkownikom mega łatwe do spożycia treści. Po zalogowaniu się do aplikacji możemy w nieskończoność przeglądać i ssać filmy.

Udostępnij sieci społecznościowe

Korzystaj z połączeń TikTok z kontami Facebook, Google, Twitter i Apple. Ceci est fait dans le but de gagner du temps en synchronisant les données avec d’autres réseaus sociaux. Aplikacja L’utwórz swój profil w funkcji enregistrements qu’elle aura obtenus sur les autres plateformes. Jeśli jesteś połączony z TikTok za pośrednictwem sieci społecznościowej, zapoznaj się z następującymi książkami:

  1. Wejdź do aplikacji, kliknij « Avez-vous déjà un compte? Connectez-vous » et selecteur le réseau social z lequel vous vous êtes napisanym na plateforme. Dans ce cas, » Kontynuuj na Facebooku » Ser Choisi .
  2. Une fenêtre d’information appetitra, co wskazuje, że que in a étiez było wcześniej połączone z TikTok za pomocą funkcji społecznej. Naciśnij » Dalej », aby znaleźć terminer le processus.

Co jeśli mój numer jest już zarejestrowany na TikTok?

Numer telefonu, którego używasz do rejestracji, może być niedostępny, ponieważ konto jest już połączone z tym numerem na TikTok. W takim przypadku możesz użyć innego numeru, aby utworzyć nowe konto lub uzyskać inne informacje rejestracyjne.

Istnieje wiele powodów, aby zmienić numer telefonu powiązany z kontem TikTok. Możesz łatwo dowiedzieć się, jak zmienić swój numer na TikTok, wykonując następujące kroki:

Czy TikTok oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe?

Wiele sieci i usług społecznościowych oferuje użytkownikom możliwość ochrony przed kradzieżą hasła. Kolejnym poziomem ochrony jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe: oprócz hasła aplikacja wymaga podania jednorazowego kodu, który można wysłać np. SMS-em.

TikTok nie ma takiego ustawienia i oferuje jedynie opcję logowania za pomocą kodu weryfikacyjnego. W takim przypadku TikTok wysyła SMS-em jednorazowy kod dostępu. Nie jest to jednak uwierzytelnianie dwuskładnikowe; kod nie uzupełnia hasła, ale je zastępuje. Mówiąc prościej, jeśli masz kod, możesz zalogować się na swoje konto bez podawania hasła.

Jak zalogować się na inne konta TikTok

Jak w końcu zalogować się na inne konta TikTok. To naprawdę proste, wykonaj następujące kroki:

  1. Uruchom TikTok na swoim urządzeniu.
  2. Kliknij mnie (profil).
  3. Dotknij nazwy swojego konta u góry ekranu.
  4. Pojawi się rozwijane menu ze wszystkimi Twoimi kontami. Wybierz, na które chcesz się zapisać.
  5. Po zalogowaniu się na inne konto możesz edytować swój profil i zmienić nazwę użytkownika. Powinieneś także dotknąć trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu i dotknąć Zarządzaj kontem, aby zweryfikować swój adres e-mail.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad