Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak umieścić sugerowane filmy na YouTube?

Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać więcej wyświetleń w YouTube, zacznij od podglądu filmów.

Miniatura jest pierwszą rzeczą, którą widzą Twoi widzowie. Miniatura YouTube musi przyciągnąć Twoją uwagę. Jak najlepiej to zrobić? Właściwy kolor, aby wyróżnić się na tle innych filmów i kolorów samego YouTube. W moim przypadku jest różowa z białymi napisami na czarnym tle.

Ukryj sugerowaną nakładkę wideo

Zainstaluj Adblock Plus w swojej przeglądarce. Jest dostępny zarówno dla przeglądarki Chrome, jak i Firefox. Upewnij się, że rozszerzenie jest włączone, aby można było blokować reklamy YouTube. Odwiedź film w YouTube, o którym wiesz, że zawiera nakładkę wideo. Odtwórz lub przeskocz do przodu, aż pojawi się nakładka, a następnie wstrzymaj wideo.

Kliknij ikonę Adblock Plus obok paska adresu URL i wybierz Blokuj z menu, które zostanie otwarte. Po kliknięciu opcji Zablokuj element możesz wybrać element do zablokowania.

Najedź kursorem na jeden z sugerowanych filmów.

Zakładka Personalizacja

W tej zakładce Personalizacja znajdziesz następujące elementy podrzędne:

Blokuj rekomendacje filmów z YouTube na końcu filmów

)

Chociaż można kliknąć przycisk zatrzymania na końcu filmu, aby zapobiec wyświetlaniu rekomendacji po jego zakończeniu, nie ma możliwości zablokowania wyświetlania rekomendacji podczas odtwarzania filmu.

Jeśli nie chcesz używać rozszerzeń YouTube, takich jak Iridium, które obsługują tę funkcję, możesz skonfigurować dla nich blokowanie treści.

SEO You Tube – zwracaj uwagę na jakość nagrania

Kolejną – i ostatnią – rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę publikując na YouTube, jest jakość nagrania, na które zatrudniamy Strona. Im wyższa rozdzielczość i lepsza jakość dźwięku, tym lepiej. Warto pamiętać, że nie zawsze trzeba kręcić w 8k – głównym celem nie jest zejście poniżej 720p. Film o tak niskiej rozdzielczości ma mniejsze szanse na dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania w YouTube. Jeśli masz już plik wysokiej jakości, zwróć uwagę na jego tytuł – powinien on również poprawnie odnosić się do słów kluczowych i tematu nagrania. Nie zapomnij o miniaturze, powinna zainteresować potencjalnego widza.

YouTube SEO to szereg dobrze skoordynowanych działań, które zwiększają nasze szanse na dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania i dotarcie do nowych widzów. Nie zapomnij publikować tylko ciekawych i interesujących materiałów, nagranych w dobrej rozdzielczości. Jeśli połączymy je z atrakcyjnym opisem i najpopularniejszymi słowami kluczowymi, mamy szansę wyróżnić się w tłumie filmów na YouTube.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad