Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak uniknąć blokady na YouTube?

Podstawą prawną jest Art. 106a BankG. W tym przypadku zasada jest obszerna, ale najczęściej powodem blokady jest tzw. „uzasadnione podejrzenie” „możliwych celów przestępczych”. Bank zgłosi to podejrzenie do prokuratury, policji lub innego właściwego organu. W praktyce zawiadomienie kierowane jest do prokuratury i Generalnego Inspektora Informacji Finansowej, tj. H. organ zajmujący się przeciwdziałaniem praniu pieniędzy w Polsce.

Zgodnie z rozporządzeniem nie więcej niż 72 godziny. Jeśli bank ma uzasadnione podejrzenie, że mogło dojść do popełnienia przestępstwa, nakłada zakaz, a następnie niezwłocznie zawiadamia prokuraturę. W praktyce nie oznacza to jednak, że konto bankowe zostanie odblokowane po 72 godzinach. Tu pojawia się główny problem.

Aplikacje do kontroli rodzicielskiej

Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji do zarządzania urządzeniami mobilnymi, w tym tzw. kontroli rodzicielskiej. Niektóre z nich pozwalają na ustawienie określonych ustawień w telefonie dziecka, ale także na zdalne monitorowanie urządzenia, a co za tym idzie przeglądanych treści, pobranych aplikacji czy opublikowanych materiałów. Czym się kierować przy wyborze aplikacji?

Przede wszystkim chcemy, aby aplikacja zapewniała bezpieczeństwo niezależnie od sieci, do której podłączony jest telefon lub tablet. Co ważne, posiada również możliwość blokowania stron dla dorosłych oraz funkcję zdalnego zarządzania z telefonu rodzica. Co równie ważne, aplikacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze.

Blokowanie YouTube

Witryna YouTube okazała się światowym hitem i została kupiona przez Google w 2006 roku, stając się jedną z najlepszych inwestycji firmy. Zaawansowany algorytm podpowiada użytkownikom filmy w taki sposób, aby zachęcić ich do pozostania na stronie przez cały czas. Rezultatem jest większa oglądalność reklam i większe przychody firmy.

Obsesyjne oglądanie treści w YouTube prowadzi do wielu złych nawyków. Blokowanie YouTube wydaje się dobrym pomysłem dla każdego, kto pracuje na komputerze. Usługa może być bardzo uciążliwa i wpływać na wydajność pracy.

Jak blokować kanały YouTube

Najprostszym sposobem blokowania kanałów YouTube jest użycie komputera. Po otwarciu przeglądarki wykonaj następujące czynności:

  1. Przejdź do YouTube.
  2. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające i znajdź kanał, który chcesz zablokować.
  3. Kliknij kanał i przejdź do sekcji „O mnie”. Znajduje się na szczycie kanału. W szczególności przejdź do paska narzędzi pod grafiką kanału, powszechnie zwanego banerem.
  4. Kliknij flagę po prawej stronie i wybierz „Zablokuj użytkownika”.
  5. Naciśnij „Wyślij” i gotowe.

Jak zablokować reklamy YouTube na moim iPhonie

Wszyscy to wiemy. Oglądasz film na YouTube, kiedy nagle jesteś bombardowany (czasem dziwnymi) reklamami. Na szczęście istnieje sposób na ograniczenie reklam na koncie YouTube.

Jak zawsze, najprostsze rozwiązanie jest również drogie. Za 11,99 USD miesięcznie subskrybenci YouTube Premium mogą oglądać treści w YouTube bez reklam. Jeśli jednak nie chcesz wydawać żadnych pieniędzy, nadal możesz blokować reklamy YouTube na swoim iPhonie.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad