Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak ustawić wideo na YouTube

Dawno, dawno temu można było ustawić domyślną jakość filmów wyświetlanych w aplikacji mobilnej YouTube. Z czasem Google postanowiło to trochę skomplikować…

Aby zmienić jakość wyświetlanego wideo, po włączeniu materiału musimy przejść do opcji wybierając ikonę z trzech pionowych wybierz ułożone punkty.

Czarna magia DaVinci Resolve Dzięki tej aplikacji możesz stworzyć profesjonalny film na YouTube w zaciszu własnego domu, nie wydając ani grosza. Darmowa wersja oferuje bardzo bogaty zestaw intuicyjnych funkcji oraz zaawansowany edytor, który umożliwia edycję wideo, dodawanie dźwięku oraz nagrywanie ekranu telefonu.

Dodatkowo oferuje duży bank różnorodnych efektów specjalnych i plików multimedialnych oraz umożliwia zapisywanie kopii ekranu, dzięki czemu szybko, łatwo i przyjemnie stworzysz swój pierwszy film, np. film pt. B. na wakacjach lub B. na spacerze bez obawy, że praca przepadnie bezpowrotnie.

Pozycjonowanie w YouTube – na co zwrócić uwagę?

Uwzględnienie słów kluczowych w strategii miejsc docelowych wideo jest koniecznością. Wyszukiwarka portalu odczytuje m.in.

youtube.com/embed/A0xbpcvAO8g» frameborder=»0″ allowfullscreen>
słowa zawarte w opisie oraz w tytule w celu rozpoznania treści filmu. W tym celu możesz skorzystać z Planera słów kluczowych Google AdWords. Możesz także użyć tego narzędzia, aby uzyskać informacje o średniej miesięcznej liczbie wyszukiwań hasła w Google. Jeśli poza SERP-ami w wyszukiwarce na często wyszukiwane słowo kluczowe pojawiają się także filmy z serwisu, to ich wysoka pozycja wnosi do nagrania wiele nowych wyświetleń. Analizując słowa kluczowe, pamiętaj, że podczas wyszukiwania filmów użytkownicy serwisu korzystają z mniej skomplikowanych wyszukiwań niż w Google. Więcej o analizie słów kluczowych przeczytasz w tym artykule na naszym blogu: Po przeanalizowaniu fraz, na których opiera się późniejsza strategia pozycjonowania wideo, dowiedz się, jaka jest konkurencja. Sprawdź, jak optymalizują swoje filmy i jakie słowa kluczowe mają podobne filmy.

Lepsza jakość obrazu lub oszczędność danych

Czasami mam wrażenie, że firmy technologiczne szukają problemów tam, gdzie ich nie ma, zamiast robić ważniejsze rzeczy. Dobrym przykładem są ostatnie zmiany w menu ustawień w Androidzie 12. To wszystko stało się zbyt łatwe.

Niestety, to nie jedyny dziwny ruch, jaki Google wykonał w ostatnich latach. Firma zdecydowała się również na aplikację YouTube, która może nie być dla wszystkich.

Werdykt

Yays to przydatny skrypt dla użytkowników YouTube, którzy chcą kontrolować ustawienia odtwarzania. Możesz go użyć, aby wybrać jakość wideo, w której chcesz odtwarzać wszystkie filmy. Opcja wykorzystania dynamicznej szerokości okna odtwarzacza jest również doskonała i lepsza niż to, co oferuje YouTube.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad