Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak usunąć kartę kredytową Google?

Usunięcie karty ze Sklepu Play jest tak proste, jak jej dodanie, a nawet łatwiejsze i szybsze, ponieważ nie trzeba wpisywać jej danych. Jak więc usunąć kartę z Google Play? Wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz aplikację Sklep Play.
  2. Kliknij ikonę swojego awatara w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Kliknij „Płatności i subskrypcje”, a następnie „Metody płatności”.
  4. Wybierz kartę, którą chcesz usunąć.
  5. Naciśnij trzy kropki i wybierz „Usuń metodę płatności”.

Jak usunąć rodzinną formę płatności z Google Play?

Google Play umożliwia rodzinom tworzenie grup rodzinnych, w których wielu użytkowników może się spotkać i stać się częścią organizacji. Członkowie nadal mogą robić zakupy w Google Play, o ile mają niezbędne uprawnienia. Jednak ta informacja jest zawsze widoczna dla administratora rodziny.

Administrator rodziny jest odpowiedzialny za rodzinną metodę płatności. Możesz skonfigurować grupę tak, aby wszyscy członkowie w wieku poniżej 18 lat musieli poprosić o pozwolenie przed zakupem. Innymi słowy, kierownik rodziny jest szefem.

Jak wyczyścić/wyczyścić historię ostatnich transakcji Google Pay

Możesz wyczyścić informacje o transakcjach na stronie historii zakupów. Możesz potrzebować dostępu do tych informacji, jeśli skontaktujesz się z pomocą Google Pay telefonicznie lub ze swoją instytucją finansową. Ze względów bezpieczeństwa nie udostępniamy e-mailem danych dotyczących numerów kart kredytowych ani sald kont. Jeśli pojawi się prośba o podanie tych informacji, upewnij się, że jesteś na oficjalnej stronie Google Pay. Upewnij się, że na pasku adresu u góry okna przeglądarki Google Inc. jest wymienione jako właściciel witryny i że żaden inny podmiot prawny nie ma historii.​

Masz pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówek? Skorzystaj z dowolnej z dostępnych opcji: napisz do nas w komentarzach, korzystając z poniższego pola, skorzystaj z forum, na którym możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij nam wiadomość!

Edytuj/usuń zapisane lokalnie karty kredytowe

Aby edytować lub usunąć lokalnie zapisane informacje o karcie, przejdź do sekcji Metody płatności w ustawieniach Chrome. Lokalnie przechowywane informacje o płatnościach nie są oznaczone jako „Google Pay”, aby ułatwić ich identyfikację.

Na komputerach stacjonarnych kliknij ikonę trzech kropek obok opcji Szczegóły, a następnie kliknij opcję Edytuj lub Usuń. W systemie Android wystarczy dotknąć wpisu, aby edytować lub usunąć informacje. W systemie iOS stuknij element, aby go edytować, lub przesuń palcem w lewo, aby go usunąć.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad