Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak usunąć reklamy YouTube bez płacenia?

IE ma również blokery reklam. Aby je znaleźć, kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu tuż pod przyciskiem X. tixag_7) ) Ponownie wyszukaj Adblock, wybierz ten, który chcesz, kliknij „Pobierz aplikację” i powinien zainstalować się automatycznie.

Jak zablokować reklamy na telefonach z Androidem?

Mówiąc o reklamach, powiem ci, jak się ich pozbyć na dowolnym telefonie z Androidem. Mam dwie sugestie, z których jedna nie zmusza cię do zainstalowania zewnętrznej aplikacji.

Inne opcje mnie nie interesują

Czy YouTube Premium to jedyny sposób na oglądanie treści z tej witryny bez reklam? Biorąc pod uwagę jego regulamin, który jako użytkownicy musimy zaakceptować, tak. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma sposobów na oglądanie YouTube bez reklam bez płacenia za YouTube Premium. Oczywiście istnieją takie metody, a opis jak z nich korzystać można bez problemu znaleźć w internecie. Dlaczego nie robię tego kroku? Po prostu nie chcę łamać regulaminu serwisu ani pozbawiać twórcy zarobionego dochodu. Ponieważ jedyną moralnie poprawną opcją jest opcja płatna, nie mam innego wyboru. Inaczej czułbym się nieswojo, kropka.

Oczywiście mam świadomość, że różni ludzie mają zupełnie inne zdanie na ten temat. Nie oceniam, nie krytykuję, tylko wyrażam swoją opinię.

Tylko kropka w adresie URL

Użytkownik Reddit chwalił się, jak łatwo można uniknąć reklam w YouTube. Okazuje się, że wystarczy dodać kropkę w czułym miejscu adresu strony wideo. To wszystko.

Na przykład po otwarciu strony youtube.com/film i wprowadzeniu kropki żądany efekt pojawi się zgodnie ze wzorem youtube.com./film. Proszę bardzo.

rozszerzenie nawigatora

Inną alternatywą są dwa inne przydatne rozszerzenia i funkcja nawigacji, której używasz. Specyficzne rekomendacje Plus od:

  • Adblock Plus to szeroko stosowane rozszerzenie nawigatorów Plus dla celebrytów, zapewniające najlepszą reklamę na importowanej stronie internetowej.
  • YouTube AdBlocker to doskonała alternatywa dla najlepszych reklam używanych na Twoich ulubionych urządzeniach i filmach.
  • Make For YouTube to dedykowane narzędzie dla nawigatorów Firefox to środowisko prawne wspierające à cette fin

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad