Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak usunięta jest historia wyszukiwania YouTube?

Oczywiście dane te są zbierane zgodnie z przepisami ustawowymi. skąd możesz wiedzieć Kiedy korzystamy z usług Google (a kto nie?), takich jak Gmail, Dysk Google, automatycznie wyrażamy zgodę na gromadzenie tych danych. To nie wszystko. Jeśli witryna lub aplikacja umożliwia zalogowanie się jednym kliknięciem za pomocą konta Google, ta witryna ma dostęp do informacji o nas. Większość użytkowników woli utworzyć konto w ciągu kilku sekund, zamiast ręcznie wprowadzać wymagane dane. Niestety niewiele osób zna regulamin czy politykę prywatności takiego serwisu, choćby powierzchownie. Szkoda. Zwykle automatycznie wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych, ale nie mamy kontroli nad tym, jakie dane są faktycznie przetwarzane i wykorzystywane przez operatorów witryn lub nieszkodliwie wyglądające aplikacje. Podpowiadamy – jeśli masz taką możliwość zawsze wybieraj inny sposób rejestracji niż przez konto Google – zobacz też -> Jak szukać w Google.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas

Jak sprawdzić usuniętą historię przeglądania w telefonie?

Możesz także wyświetlić historię przeglądania w telefonie. Dokładne przyciski, które należy nacisnąć, zależą od wybranej przeglądarki. Na przykład usuwanie historii przeglądania w mobilnym Chrome wygląda następująco: najpierw otwórz przeglądarkę, następnie naciśnij trzy kropki w prawym górnym rogu i kliknij „Historia”.

Następnie kliknij Wyczyść dane przeglądania i wybierz dokładnie, które dane chcesz wyczyścić.

Jeśli przynajmniej jeden film został usunięty z Twojej listy filmów…

Wiele osób może potraktować tę wiadomość bardzo poważnie i osobiście. Jak masz zapamiętać każdy film dodany do playlisty lata temu? To niesamowicie frustrujące i rozczarowujące, gdy film, który kochasz lub oglądasz, nagle znika. Tym bardziej, jeśli nie wiesz, jaki film miałeś na liście odtwarzania dla tych kompletistów, osób z OCD i autora tego artykułu.

Na szczęście istnieją sposoby na znalezienie nazwy usuniętego filmu z YouTube. Możesz znaleźć więcej podobnych na podstawie tytułu lub tytułu filmu, na przykład teledysku.

Wyczyść historię przeglądania YouTube

Przejdź do witryny YouTube i zaloguj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Znajdź swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu i kliknij Wideo w menu, które zostanie otwarte. Alternatywnie możesz bezpośrednio otworzyć następującą stronę. Strona zawiera listę wszystkich filmów, które oglądałeś w YouTube.

Z aplikacji

  1. Uruchom aplikację YouTube na swoim telefonie.
  2. Wybierz swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu.
  3. Stuknij Ustawienia.
  4. Kliknij Historia i prywatność.
  5. Pierwsze dwie opcje to Wyczyść historię przeglądania i Wyczyść historię wyszukiwania. Wybierz ten, który chcesz usunąć. Możesz także wstrzymać oba w tej sekcji, aby nic, czego szukasz lub oglądasz, nie zostało nagrane.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad