Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak utworzyć inne konto Tiktok

Więcej informacji na temat nowych podejść do wyjaśniania prostych i ważnych informacji na temat telefonu komórkowego lub osobistego personelu jest nieaktualne i ryzykowne, nowe komentarze użytkowników dotyczące ogólnego prawa i brak złośliwego oprogramowania.

Przykładowe profile suivre pro avoir deux TikTok dla telefonu głosowego dla twoich suivantes:

Czy możesz mieć 2 konta TikTok na tym samym urządzeniu?

Tak, możesz mieć 2 konta TikTok na tym samym urządzeniu. TikTok umożliwia korzystanie z dwóch kont TikTok na jednym urządzeniu. Ponadto możesz płynnie przełączać się między kontami jednym dotknięciem.

  • Możesz mieć jedno konto jako konto osobiste i drugie
  • , aby promować swoją firmę lub produkty na TikTok.

Czy możesz zalogować się do TikTok bez aplikacji?

Tak, możesz zalogować się na swoje konto TikTok bez aplikacji. Możesz odwiedzić stronę rejestracji TikTok i zalogować się lub zalogować na swoje konto TikTok za pomocą swoich danych uwierzytelniających. Możesz oglądać losowe filmy TikTok lub filmy od swoich ulubionych twórców bez logowania się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz wchodzić w interakcje z treściami lub innymi twórcami, musisz zalogować się na swoje konto TikTok.

Wykonaj następujące kroki, aby zalogować się na swoje konto TikTok za pomocą konta Google:

Jak zalogować się na inne konta TikTok

Na koniec zaloguj się Sprawdź: inne TikTok konta. To naprawdę proste, wykonaj następujące kroki:

  1. Uruchom TikTok na swoim urządzeniu.
  2. Kliknij mnie (profil).
  3. Dotknij nazwy swojego konta u góry ekranu.
  4. Pojawi się rozwijane menu ze wszystkimi Twoimi kontami.

    Wybierz, na które chcesz się zapisać.
  5. Jeśli zalogujesz się na inne konto, możesz edytować swój profil i zmienić swoją nazwę użytkownika. Powinieneś także dotknąć trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu i dotknąć Zarządzaj kontem, aby zweryfikować swój adres e-mail.

Skąd takie ograniczenia?

Możesz zarejestrować się na Tik Tok po ukończeniu 13 roku życia, ponieważ według Apple App Store aplikacja może zawierać treści seksualne, nagość, łagodne formy przemocy, odniesienia do alkoholu, narkotyków i papierosów. Warto również zwrócić uwagę na muzykę, która często może zawierać przekleństwa i inne tematy, które mogą być po prostu nieodpowiednie dla dzieci. Kolejną ważną kwestią jest domyślne upublicznienie wszystkich treści. Dzięki temu każdy może przeglądać i komentować nagrania wykonane przez dziecko, na przykład zostawiając obraźliwy komentarz.

Warto zaznaczyć, że po pobraniu aplikacji musimy założyć konto, aby móc w ogóle oglądać filmy. Co ciekawe, Tik Tok na komputer nie ma takich ograniczeń, więc możemy po prostu wejść na stronę i przeglądać wszystkie filmy bez rejestracji. Oczywiście nie mamy wtedy dostępu do komentarzy, polubień itp. Bez nich oczywiście nie możemy publikować własnych filmów. Wróćmy więc do samej rejestracji.Czy rejestrujemy się bezpośrednio w aplikacji mobilnej, czy przez przeglądarkę np. na komputerze mamy 4 możliwości. Możemy to zrobić za pomocą: (tixabb_7)

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad