Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak utworzyć kanał YouTube z mojego telefonu komórkowego i zarobić pieniądze?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można edytować i zmieniać później, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+. Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i identyfikator treści nie zawsze będzie działał, tzn. H. System YouTube chroniący przed takimi sytuacjami

Pytanie lub komentarz? Zostaw mi wiadomość!

Masz pytanie? Możesz użyć tego linku, aby nagrać wiadomość głosową za pomocą mikrofonu komputera.

Pamiętaj, że wiadomość może trwać do 90 sekund (ale możesz przesłać wiele) 🙂

Jeśli przedstawisz się i podasz adres swojego bloga (lub strony internetowej) podczas przesyłania pytania, wstawię do niego link jak w poprzednich odcinkach podcastu. Może to pomóc w promocji Twojego bloga, dlatego zachęcam do zadawania pytań głosowo.

Adhesion

En tant qu’other model demonetization, YouTube pozwala na korzystanie z afiliacji przez poziomy. En d’autres termes, par le bias d’autres entreprises ou platform-formes qui met en place of the Monetèmes de Monetization appliqués à YouTube , les créateurs de contenu poignant gagner de l’argent . Masowo, dans le cas d’une formulas dans laquelle le propriétaire de la chain Commissionne pour les ventes réalisées avec ses video.

Ainsi, le model d’affiliation składa się z publicznej serii zastawów vers des produits, afin que lesdits utilisateurs puissent y effecteur un Certain achat . S’agit de liens spéciaux qui restent associés à la Chain YouTube i sont suivis par la platform-forme associés.

Zarobki ze współpracy z markami (lokowanie produktów zagranicznych)

Kiedy osiągniemy określony poziom subskrybentów i świadomości, marki zgłaszają się do nas z propozycjami współpracy. Współpraca ta będzie miała różny charakter. Wspólna seria follow-up, film promocyjny, lokowanie produktów i usług. Wszędzie tam, gdzie firma i jej grono beneficjentów dostrzeże potencjał zarobkowy w danym twórcy (influencerze), będzie można zarobić przyzwoite pieniądze.

Najmniejsi influencerzy otrzymują produkty firmy w zamian za przesyłanie odcinków. Wraz z pojawianiem się asortymentów pojawiają się nowe możliwości, aż dojdziemy do punktu, w którym otrzymujemy zarówno produkty, jak i wysoką nagrodę za naszą pracę i poświęcenie.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad