Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak uzyskać 4000 godzin na YouTube

Jednym z najlepszych sposobów zdobycia pierwszych 100 subskrybentów jest przesłanie wielu filmów i powiązanie ich z grupami tematycznymi. Grzecznie zapytaj administratorów dużych grup, czy możesz raz na jakiś czas opublikować swój materiał i zapytaj, jak możesz im się odwdzięczyć.

Doskonałym sposobem na zdobycie setek subskrypcji tygodniowo jest zorganizowanie bezpłatnego seminarium internetowego, podczas którego generujemy ukierunkowany ruch z reklam w YouTube i na Facebooku. Wklej formułę na stronie z podziękowaniami za logowanie.

Ile wyświetleń w YouTube potrzeba, aby osiągnąć średnią krajową?

Analiza uwzględnia dochód z programu partnerskiego YouTube. Aby się zarejestrować, musisz mieć co najmniej 1000 subskrybentów i 4000 godzin czasu oglądania w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Obecnie kanałem z największą liczbą subskrybentów jest T-Series (204 mln). W TOP50 nie ma polskojęzycznych kanałów – w Polsce najlepsze kanały mają „tylko” niespełna 5 mln subskrybentów.

Według wyliczeń Reboot Online Marketing wystarczy 3 170 189 wyświetleń na YouTube, aby uzyskać średnią krajową w skali roku, która wynosi ~50 000 zł netto (~4200 zł miesięcznie). Pod koniec 2021 roku sieć dowiedziała się, że Wersow zarabia miesięcznie tak dużo, że kwota ta nie wydaje się wysoka, gdy patrzy się na nią przez pryzmat zarobków najlepiej zarabiających youtuberów.

Co zespół YouTube mówi o nadchodzących zmianach?

Susan Wojcicki, dyrektor generalny YouTube: „Program partnerski YouTube był rewolucyjny, kiedy go uruchomiliśmy w 2009 roku i to się nie zmieniło.

W ciągu ostatnich trzech lat YouTube wypłacił twórcom, artystom i firmom medialnym ponad 50 miliardów dolarów. Te 50 miliardów dolarów zmieniło życie wielu twórców na całym świecie i dało im możliwość opowiedzenia własnej historii. Ale nie zatrzymamy się tutaj. Rozpoczynając program partnerski YouTube, podjęliśmy ryzyko – nasz sukces zależał od sukcesu YouTuberów. Dziś wiemy, że było warto i zamierzamy dalej podążać tą drogą. Otwieramy nowy rozdział i rozszerzamy dostęp do programu partnerskiego YouTube w ramach nowego sposobu nagradzania kreatywności na naszej platformie”.

Neal Mohan, dyrektor ds. produktów w YouTube: „Program partnerski YouTube był pierwszy tego rodzaju przełom dla twórców długich filmów. Dziś ponownie to rewolucjonizujemy, otwierając dostęp do programu twórcom filmów krótkometrażowych i wprowadzając udział w przychodach dla filmów krótkometrażowych. Te zmiany sprawią, że będziemy pierwszą platformą oferującą dzielenie się przychodami z filmów wideo na dużą skalę dla twórców krótkich form. Dodajemy tę możliwość do 10 sposobów zarabiania w YouTube, które już oferujemy, i będzie dostępna dla wszystkich twórców uczestniczących w programie partnerskim YouTube — w tym dla nowych twórców, którzy właśnie dołączyli do programu i korzystają z treści Focus na urządzenia mobilne”. tixagb_7)

Skorzystaj z promocji Best Point Online

Best Point Online ma na celu promowanie wszystkich Twoich profili w mediach społecznościowych w celu uzyskania maksymalnej widoczności

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad