Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak uzyskać 4000 godzin na YouTube?

Na YouTube: YouTube wprowadza nowe sposoby zarabiania

W ciągu ostatnich trzech lat YouTube wypłacił twórcom, artystom i firmom medialnym ponad 50 miliardów dolarów.

Teraz ogłasza nowe metody zarabiania, aby wspierać osoby i firmy, które żyją z treści.

Dodawanie filmów wideo do grup na Facebooku

Jednym z lepszych sposobów zdobycia pierwszych 100 subskrybentów jest przesłanie wielu filmów wideo i powiązanie ich z grupami. Grzecznie zapytaj administratorów dużych grup, czy możesz raz na jakiś czas opublikować swój materiał i zapytaj, jak możesz im się odwdzięczyć.

Doskonałym sposobem na zdobycie setek subskrypcji tygodniowo jest zorganizowanie bezpłatnego seminarium internetowego, podczas którego generujemy ukierunkowany ruch z reklam w YouTube i na Facebooku. Wklej formułę na stronie z podziękowaniami za logowanie.

Na początku istnienia YouTube twórcy czerpali praktycznie symboliczne zyski z tworzonych przez siebie treści. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło i dla wielu osób bycie YouTuberem to praca na pełny etat. Teraz możesz zyskać jeszcze więcej, ponieważ YouTube wprowadza nowe możliwości zarabiania.

W ciągu ostatnich trzech lat YouTube wypłacił twórcom, artystom i firmom medialnym ponad 50 miliardów dolarów.

Teraz ogłasza nowe metody zarabiania, aby wspierać osoby i firmy, które żyją z treści.

Wczoraj prezes YouTube, Susan Wojcicki, wraz z zarządem platformy ogłosili rozszerzenie systemu zarabiania w programie partnerskim YouTube. Zapowiadane zmiany pozwolą większej liczbie twórców dołączyć do programu, wprowadzą nowe sposoby monetyzacji filmów krótkometrażowych oraz stworzą nowe możliwości dla twórców wykorzystujących muzykę w swoich filmach do generowania przychodów z reklam. oraz inne korzyści dla przedstawicieli branży muzycznej.

Dodanie kanału do programu partnerskiego i rozpoczęcie zarabiania pieniędzy zajmuje Ci rok!???

Przyjrzyjmy się aktualnym statystykom kanałów, które jeszcze nie zarabiają. Kanał głosowy Language Freak jest numerem jeden. Zaledwie 3,5 miesiąca po przesłaniu pierwszego filmu zgromadził 506 subskrypcji i 4251 godzin publicznego oglądania wideo. Czekamy tylko na 494 subskrybentów i monetyzacja powinna być włączona 🙂

Jest jednak jedna rzecz warta odnotowania. Statystyki kanału pokazują inną liczbę godzin oglądania niż kwota w kolumnie Zarobki w Studiu autorskim.

Skorzystaj z promocji Best Point Online

Best Point Online ma na celu promowanie wszystkich Twoich profili w mediach społecznościowych w celu uzyskania maksymalnej widoczności

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad