Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak uzyskać bezpłatne filmy na YouTube?

YouTube chce, abyś odniósł sukces. czy chcą, abyś tworzył świetne filmy, dzięki którym ludzie dłużej pozostaną na youtube i będą mogli zarabiać na AdSense.

Wkładają więc swoje nieograniczone zasoby w badanie swoich odbiorców. Co Cię napędza?

Jak uzyskać transkrypcję każdego filmu z YouTube?

Jeśli często oglądasz filmy z CC, nie musisz włączać napisów do każdego filmu. Zamiast tego możesz włączyć opcję CC dla wszystkich filmów oglądanych na komputerze. Oto jak to zrobić:

  1. Uruchom przeglądarkę i otwórz YouTube.
  2. Zaloguj się na swoje konto.
  3. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Przewiń w dół do „Ustawień”.
  5. Poszukaj opcji „Odtwarzanie i wydajność” po lewej stronie.
  6. W sekcji „Napisy i napisy” aktywuj opcję „Zawsze pokazuj napisy”.

Oglądaj bezpłatne filmy w YouTube

Bezpłatne filmy są obecnie dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Potrzebujesz usługi VPN, która niezawodnie zmienia Twoją lokalizację. Ponieważ przesyłasz strumieniowo wideo, i to dużo, potrzebujesz czegoś wystarczająco stabilnego, aby odtwarzać nieprzerwanie.

Zalecamy korzystanie z ExpressVPN. Jest nie tylko szybki, ale także bezpieczny, oferując 256-bitowe szyfrowanie AES. Czytelnicy Newsblog.pl mogą otrzymać trzy miesiące za darmo w ramach rocznego abonamentu.

Użyj VPN

Prawdopodobnie najbardziej niezawodny sposób na odblokowanie YouTube, niezależnie od tego, czy jesteś w zamkniętym kraju, czy po prostu w biurze o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Chociaż na rynku dostępnych jest kilka sieci VPN (niektóre z nich są bezpłatne), nie wszystkie z nich działają. Jeśli szukasz VPN do odblokowania YouTube, powinieneś rozważyć następujące funkcje:

  • Odblokowuje filmy z YouTube na całym świecie.
  • Anonimizuje i szyfruje ruch danych. Chroni to przed inwigilacją ze strony firm i władz.
  • Zapewnia szybkie połączenie, które umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów HD z serwisu YouTube bez opóźnień.

Jak często powinny odbywać się te zawody?

Najpierw musisz sprawdzić, czy to w ogóle się opłaca, aby Twoje wysiłki nie poszły na marne. Po przeprowadzeniu takiego konkursu odczekaj chwilę, sprawdź jak wygląda „przepływ” subskrybentów i jak wygląda retencja pozostałych widzów na kanale. Jeśli po konkursie nie masz subskrybentów zainteresowanych publikowanymi przez Ciebie treściami, nie podobają Ci się Twoje filmy, nie retweetuj ich, może to oznaczać, że przyciągnąłeś ludzi, których interesują tylko nagrody.

8. Stwórz serię, cykl!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad