Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak uzyskać dostęp do Orange YouTube?

YouTube Kids dostępny na UPC 4K TV BOX – UPC Polska ponownie poszerza ofertę dla swoich klientów

Co robić, jak żyć?

W każdym razie, jeśli to prawda, a najprawdopodobniej tak jest, to nie zostało wiele czasu na działanie. Zdecydowanie musisz zacząć od utworzenia nowego konta e-mail. Warto też od razu powiadomić o tej zmianie wszystkich znajomych. Dobrym pomysłem jest również rozpoczęcie komunikacji z nowym adresem e-mail i przekierowanie starego (tego w domenie neostrada.pl) na nowy adres. Warto również wykonać kopię zapasową wiadomości, a jeszcze lepiej przenieść je na nowe konto lub skontaktować się z nami, a my zrobimy to za Ciebie. To łatwa część…

Jeśli zmieniasz swój adres e-mail i chcesz przenieść wiadomości e-mail ze starego konta e-mail na nowe, trafiłeś we właściwe miejsce. Skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza… Migracja potrwa do końca kwietnia 2022 r.

Tania subskrypcja YouTube

Argentyna YouTube Premium to prawdopodobnie najlepsza dotychczas oferta. Miesięczny koszt to tylko 119 ARS (argentyńskie peso), czyli około 5 zł w przeliczeniu na złotówki!

YouTube Marketing

Kampania reklamowa na YouTube to nie tylko płatne Google Ads i warto o tym pamiętać. Jednak w oparciu o tę formę mamy do wyboru kilka różnych rodzajów reklamy. Najpopularniejszym jest TrueView In-Stream, co oznacza reklamy możliwe do pominięcia, które pojawiają się przed filmem, w jego trakcie lub po nim. Reklama tego typu może zostać pominięta przez odbiorcę po 5 sekundach, po czym reklamodawca płaci tylko za te reklamy, które nie zostały pominięte, jak wspomniano.

Innym rodzajem są reklamy niemożliwe do pominięcia, które zasadniczo wyglądają tak samo jak TrueView In-Stream, ale trwają 15 sekund i zmuszają widza do obejrzenia do końca. Następnie w oknie filmu pojawią się nakładki. Zajmują około 20% powierzchni okna i mogą być w każdej chwili zamknięte przez odbiorcę. Ostatnią formą reklamy wyświetlanej na filmach są karty sponsorowane, które przedstawiają głównie produkty z Zakupów Google. Użytkownik może rozwinąć lub zwinąć zakładkę. Reklamy displayowe to jedyny typ, który nie zasłania widzowi widoku filmu. Pojawiają się tuż obok filmu, nad sugerowanymi elementami lub pod filmem. Dzięki tej metodzie użytkownik ma najdłuższą ekspozycję na reklamę, co zwiększa szanse na zapamiętanie marki.

Marketing YouTube jako gałąź marketingu w mediach społecznościowych charakteryzuje się tym, że na pierwszym planie stawiany jest dialog z odbiorcą. Dlatego oprócz płatnych reklam Google, marki decydują się na uruchomienie i prowadzenie swoich kanałów na YouTube. Niewątpliwą zaletą tego typu reklamy marki jest możliwość zbudowania relacji z odbiorcą. Marki często publikują na swoich kanałach filmy, które pokazują np., jak firma działa „od środka”, pokazują wskazówki, jak korzystać z markowego produktu itp. To idealna okazja do zgromadzenia fanów marki lub po prostu osób, które interesują się obszarem, w którym działamy. Jednak prowadzenie kanału na YouTube jest dość czasochłonne i trudne, a wszelkie zaniedbania mogą zniechęcić markę. Dlatego decyzja o podjęciu takiego kroku powinna być dobrze przemyślana i poparta umiejętnościami działu marketingu.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad