Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak uzyskać widoki na YouTube?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału w YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można później edytować i zmieniać, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. Zachowuj spójny i konsekwentny branding przez Ciebie jako artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+. Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i Content ID nie zawsze zadziała, system YouTube chroni przed takimi sytuacjami

publikuj regularnie

ludzie nie zasubskrybują Twojego kanału, jeśli nie widujemy się regularnie. Postaraj się publikować co najmniej raz w tygodniu lub dwa razy w miesiącu.

Pomoże to w rozwoju Twojego kanału.

Wniosek:

KROK: Udostępnij link do transmisji na żywo uczestnikom

  • youtube.com/user//live
  • Podaj powyższy link swoją „nazwą kanału”.
  • Zalecane: dodaj to do swoich zaproszeń i zaproponuj jako alternatywę dla Overflow, jeśli spodziewasz się przekroczyć całkowity limit 100 uczestników.
  • Rozpocznij spotkanie online z panelu konta.
  • AUTO-Live: Jeśli masz włączoną opcję „Auto-Start” na swoim koncie YouTube ORAZ „Auto-Live” włączoną na koncie konferencji, transmisja na żywo rozpocznie się automatycznie, gdy tylko inny uczestnik z podłączonym dźwiękiem urządzenie dołączy i rozpocznie nagrywanie. Możesz to sprawdzić na swoim koncie YouTube.

1.2 ViewsExpert

Jak sama nazwa wskazuje, ViewsExperts to kolejny sposób na uzyskanie zasobów, które pomogą Ci zwiększyć ogólną obecność w YouTube. Na przykład platforma umożliwia kupowanie polubień, komentarzy, wyświetleń, subskrybentów, a nawet udostępnień na YouTube. najlepsza część? Możesz zdecydować, od jakich widzów uzyskasz wyświetlenia w YouTube.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad