Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak uzyskać wizyty na YouTube

YouTube utworzył sekcję z ukraińskimi treściami edukacyjnymi, aby pomóc uczniom szkół średnich, których edukacja została zakłócona przez trwającą wojnę.

Komentarz Susan Wojcicki, CEO YouTube: Od początku wojny na Ukrainie my w YouTube walczymy z dezinformacją, dostarczamy użytkownikom wiarygodne informacje i jednoczymy naszą społeczność, by wspierać akcje humanitarne. Inwazja Rosji na Ukrainę będzie miała długofalowe reperkusje dla edukacji, ponieważ miliony ludzi zostały wysiedlone ze swoich domów, a instytucje edukacyjne na Ukrainie zostały lub zostały zamknięte.

Jak utworzyć konto YouTube?

Jeśli chcesz promować markę lub ofertę w YouTube, musisz mieć konto w tej witrynie. To naprawdę proste, więc nie będziesz mieć problemów z konfiguracją swojego profilu. Tym bardziej, że można to zrobić za darmo. Wszystko czego potrzebujesz to konto Google – wtedy możesz wybrać kanał biznesowy lub osobisty w oparciu o swoje potrzeby i cele marketingowe.

  • najpierw utwórz konto Google,
  • zaloguj się do YouTube i włącz opcję „Twój kanał”,
  • uzupełnij informacje o kanale i sobie – dodaj link do swojej strony lub profilu w mediach społecznościowych, imię i nazwisko oraz zdjęcie profilowe,
  • dodaj materiały, filmy lub playlisty.

Jakie są korzyści ze zweryfikowanego konta YouTube?

Jeśli chcesz założyć społeczność YouTube, weryfikacja konta YouTube jest niezbędnym pierwszym krokiem do rozwoju kanału YouTube i społeczności.

W szczególności korzystasz z następujących korzyści:

Reklama również w serwisie Netflix

Jednocześnie całkowicie rozumiem ludzi, którzy często korzystają z YouTube na telewizorze . Nie ma perwersyjnych rozwiązań, które pomogą Ci pominąć reklamy.

Bez możliwości pominięcia często jesteśmy skazani na jedną z najbardziej irytujących reklam produkowanych masowo przez działy marketingu. Możesz nawet odnieść wrażenie, że tylko się droczą, by przyciągnąć sfrustrowanych klientów do YouTube Premium. Najlepiej stworzyć problem i jednocześnie zaproponować rozwiązanie, prawda?

YouTube Premium to tylko jedna z wielu subskrypcji, które możemy obecnie opłacać, aby uzyskać łatwy dostęp do treści cyfrowych bez reklam. Szczególnym przypadkiem jest Netflix, którego cena za najwyższy pakiet wzrosła już do 60 zł miesięcznie. Niedawno zrezygnowałem z tej strony. Oglądam treści na tej platformie tylko z moją dziewczyną, która również jest subskrybentem od kilku lat. Uznałem więc, że nie ma sensu płacić za usługę, z której po prostu nie korzystam.

Metoda 1: Pobierz i zainstaluj MOD Apk (niezalecane)

Różne strony internetowe oferują MOD APK do pobrania, które twierdzą, że są odblokowane i oferują wszystkie funkcje premium za darmo. Uważaj na te pliki MOD APK, ponieważ niektóre z nich mogą być oszustwami.

Jeśli jesteś nowym subskrybentem YouTube Music, możesz kwalifikować się do okresu próbnego YouTube Music i bezpłatnej subskrypcji YouTube Music Premium.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad