Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wiedzieć, czy wpływowy jest dobry na YouTube?

Siedmioosobowy koreański boysband ma milion cyfrowych fanów o nazwie „ARMY”. Jej teledysk pobił rekord, uzyskując 75 milionów wyświetleń w ciągu 24 godzin.

Ta saudyjska nastolatka uciekła z domu i otworzyła konto na Twitterze, by opowiedzieć światu o swojej trudnej sytuacji i innych kobiet. W ciągu jednego dnia zaczęło ją śledzić 45 000 osób. Jej akcja i hashtag #SaveRahaf zwróciły uwagę amerykańskiej agencji ds. uchodźców, co umożliwiło dziewczynce znalezienie nowego domu w Kanadzie.

NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH BLOGERÓW 2018 ROKU

Jeśli chcesz podzielić się listą, na której jesteś, nie wahaj się. Nie musisz mnie podpisywać i oznaczać, a jeśli chcesz, po prostu oznacz @jasonhunt_life na Instagramie (możesz kliknąć, otworzy się w nowym oknie). To moje drugie, małe i nieoficjalne konto, na którym ukrywam się przed światem wraz z gronem najlepszych czytelników.

Mam jednak prośbę o oznaczenie/połączenie partnerów podczas udostępniania. Wykonałeś świetną robotę bez wynagrodzenia i bardzo się cieszę, że cię widzę. też bym chciała ją zobaczyć.

Reklama kanału. Zdobywanie nowych subskrybentów

Zastanówmy się, dlaczego ludzie odwiedzają Twój kanał. To jedno z najważniejszych pytań, na które należy odpowiedzieć. Użytkownicy odwiedzają Twój kanał, aby przeglądać i konsumować publikowane przez Ciebie treści.

Aby przyciągnąć setki, tysiące i dziesiątki tysięcy subskrybentów i widzów, musisz publikować ciekawe i przydatne filmy, które zachęcą użytkowników do zasubskrybowania Twojego kanału. Dobrze jest zaprezentować się potencjalnym fanom jako odnoszący sukcesy kanał. Dodawaj nowe filmy i nie poddawaj się, jeśli w pierwszym miesiącu nie zdobędziesz wielu subskrybentów – przyjdą później. Gdy znajdą Twój kanał i zobaczą, że przestałeś publikować filmy, mogą pomyśleć, że skończyłeś z YouTube i wyjść.

Otrzymuj powiadomienia — udostępnij swój nowy kanał YouTube w mediach społecznościowych, aby Twoi znajomi mogli go zobaczyć i zostać Twoimi pierwszymi subskrybentami. To samo dotyczy bloga lub strony internetowej, jeśli taką posiadasz. Wielu popularnych YouTuberów rozpoczęło karierę dzięki przekazowi ustnemu. Twoi krewni i przyjaciele jako pierwsi wesprą Twój kanał. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczną zapraszać swoich znajomych, którzy są zainteresowani tematyką Twojego kanału. Dokładnie tak to się wszystko zaczyna. Możesz nawet zdobyć ponad 100 subskrybentów pocztą pantoflową. Gdy nowi użytkownicy odwiedzą Twój kanał i zobaczą, że masz subskrybentów, zdadzą sobie sprawę, że publikowane przez Ciebie treści są warte subskrybowania. Zacznij stopniowo zdobywać coraz więcej subskrybentów.

przykładowe produkcje

Ci, którzy nie mieli jeszcze styczności z twórczością Krzysztofa, mogą to szybko zrobić. Poniżej kilka jego filmów. Więcej znajdziesz na jego kanałach YouTube.

Przeczytaj także: WNOP 094: Jak zarabiać na Patronite? – Doświadczenia twórców przy finansowym wsparciu patronów

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad