Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wiedzieć, czy zapłacą mi na YouTube?

Wszystko drożeje. Smartfony, tablety i usługi. Gwałtowna inflacja i rosnące koszty sprawiają, że coraz więcej producentów urządzeń i usługodawców zmienia dziś swoje cenniki. Niektórzy starają się nie spotykać wszystkich swoich klientów. Google będzie tutaj przykładem. W chwili pisania tego tekstu firma nie zdecydowała się, aby subskrypcje YouTube Premium były droższe dla wszystkich. Dotyczy to tylko członków planu rodzinnego.

Nie podejmujemy tych decyzji pochopnie i rozumiemy, jak trudne mogą być dla naszych członków. Ta nowa cena odzwierciedla pełną wartość YouTube Premium i pozwala nam rozwijać jeszcze więcej funkcji premium oraz nadal wspierać twórców i artystów, których nasi członkowie oglądają i słyszą w YouTube. – Rzeczniczka YouTube, Marni Greenberg, powiedziała The Verge w oświadczeniu

YouTube Vanced jest zamykany

Zdjęcie: Oficjalny Vanced

Oficjalne konto Vanced na Twitterze opublikowało smutną wiadomość dla wielu użytkowników Vanced. YouTube Vanced został zbanowany.

Analiza, dlaczego tak mało zarobiłem na tym filmie w YouTube?

Podejrzewam, że na zarobki w YouTube wpływa kilka czynników, a mianowicie:

Dwa konta – to nie to samo YouTube

Jedno z kont, na których nigdy nie było YouTube Premium, chociaż usługa naturalnie mi to zaoferowała. Miesiąc gratis – standardowo. Ale załóżmy, że Google nie zna tego „wiem”. Ok świetnie. Z drugiej strony YouTube Premium przełączyło się na tryb standardowy i… efekt przerósł moje oczekiwania. Nie przegapiłem zapisywania plików na później – ciągle jestem w mieście, nie ma czasu (poza garażem) kiedy nie mam dostępu do internetu. Nie podróżuję dalekobieżnym autobusem ani samolotem. Tyle dobrego dla mnie.

Odtwarzaj pliki w tle bez włączonego ekranu – tego też nie brakuje.

Ale co się stało z reklamami – dramat. Moim zdaniem było o wiele więcej reklam niż konto, które nigdy nie widziało YouTube Premium. Zakładam więc, że jest to bardzo wyrafinowana próba… przywrócenia mnie na kolana płatnej wersji usługi. Tymczasem od czasu do czasu otrzymuję powiadomienia, że ​​mogę wrócić do YouTube Premium. Super, ale teraz już nie mam na to ochoty. Eksperyment musi być kontynuowany.

Jeśli oglądasz dużo filmów w YouTube, Premium jest tego warte.

U mnie intensywność oglądania filmów znacznie wzrasta wieczorami – wtedy odpoczywam po pracy / idę na spacer / jeżdżę na rowerze (cicho, elektrycznie – więc dalej, leniuch jestem) . Ale wtedy, kiedy na to patrzę, YouTube praktycznie się nie „zamyka”. Zabieram telefon nawet do łazienki (wanny! I co jeszcze mam używać?!), jest ze mną kiedy jem, piję, śpię. Gdyby to było możliwe, byłby ze mną w samochodzie. Właściwie tak, ale wtedy usłyszałem o połączeniu Bluetooth z samochodem Imponderabilia. Wy też widzicie moi drodzy. Oprócz Twittera, ponieważ ogólnie nienawidzę Facebooka, innym medium, z którego często korzystam, jest YouTube.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad