Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wiedzieć, ile polubień ma film na YouTube?

YouTube jest drugą po Google najpopularniejszą wyszukiwarką wśród Polaków. Tak wysoka pozycja może dziwić, ale faktem jest, że filmy na YouTube ogląda miesięcznie 18,5 mln osób. Ponadto Google chętnie pobiera treści wideo z serwisu YouTube i wyświetla je w specjalnym polu wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Z tego powodu YouTube jest narzędziem, które powinno zainteresować zarówno przedsiębiorców, jak i twórców treści, którzy chcą budować swoje zasięgi i sukcesywnie zwiększać odsetek swoich treści na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Tutaj też warto walczyć o pozycje, tym bardziej, że wiele promocyjnych tematów i haseł na YouTubie jest jeszcze niedojrzałych. Czy pozycjonery na YouTube mają z tym coś wspólnego? Jak ugryźć SEO na YouTube? Poniżej znajduje się lista niektórych aspektów SEO, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas dodawania filmu na YouTube. Ta lista jest oparta na moich własnych badaniach i doświadczeniach związanych z publikowaniem treści w YouTube.

Nadal możesz wyrazić swoją niechęć w YouTube – ale widzowie nie zobaczą, ile osób nie lubi naszych treści

Zmiany wpłyną tylko na licznik kciuków w dół – nawet menu pozostaje bez zmian. Kciuk w górę, kciuk w dół, udostępnij, zapisz i – dla użytkowników YouTube Premium – opcję pobierania. Jedyna różnica polega na tym, że nie ma wartości dla symbolu odrzucenia. Nic się jednak nie zmieniło w pozytywnym odzewie – licznik pozostał z kciukiem do góry.

👍👎 W odpowiedzi na opinie twórców na temat kampanii dobroczynnych i ukierunkowanych na niechęć, testujemy kilka nowych projektów, które nie pokazują publicznej niechęci. Jeśli bierzesz udział w tym małym eksperymencie, w nadchodzących tygodniach możesz rzucić okiem na jeden z tych projektów (przykład poniżej!). pic.twitter.

com/aemrIcnrbx

Jeśli jednocześnie kupujesz widoki różnych firm, istnieje duża szansa, że ​​stracisz trochę pieniędzy.

Nie dlatego, że firmy nie realizują wyświetleń. Dzieje się tak, ponieważ uruchamiają je jednocześnie i współbieżnie, a programy, które to monitorują, skupiają się na punkcie początkowym (ilość wyświetleń do uruchomienia zamówienia) i punkcie końcowym, czyli ile powinien wynosić punkt początkowy, powiedzmy 15, są dodawane posortowane np. 1000 wyświetleń. Jeśli kilka firm wyświetla wyświetlenia filmu w tym samym czasie, np. B. 2 firmy, wystarczy, że każda pokaże 500 wyświetleń, aby osiągnąć punkt końcowy 15 + 1000 wyświetleń. Zamówienie nie jest już realizowane, punkt końcowy osiągnął 1015 wyświetleń. Niestety, Twój film wideo ma tylko 2 x 500 wyświetleń, a nie 2 x 1000 wyświetleń zgodnie z zamówieniem. Więc tracisz pieniądze i nie możesz nawet dużo reklamować, ponieważ każda z firm, zgodnie z ich wiedzą, wykonała to, co zamówiła, czyli punkt wyjścia + 1000 wyświetleń.

Nie warto wykonywać tego samego rodzaju pracy w różnych firmach jednocześnie, ponieważ nie da się określić, która firma dodała dobre wrażenia, a która np. zła, które szybko znikają. Warto poczekać, aż firma zrealizuje zamówienie, zobaczyć jego efekt, poczekać chwilę na recenzję, a jeśli już nie możesz się doczekać, aby zamówić kolejną paczkę odsłon z następnej. Możesz wyrobić sobie opinię o jakości zakupionego produktu.

treść

  • Jak liczone są wyświetlenia w YouTube?
  • Jak YouTube liczy wyświetlenia?
  • Kup wyświetlenia — zweryfikowane firmy
  • Oglądaj bezpłatnie filmy z YouTube

Najbardziej znana i najczęściej używana witryna do publikowania i oglądania filmów to popularna usługa z czerwona ikona na białym tle, jak wszyscy wiemy – YouTube.

Analiza, dlaczego tak mało zarobiłem na tym filmie w YouTube?

Zakładam, że na zarobki na YT wpływa kilka czynników, a mianowicie:

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad