Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wiedzieć, jaki jest mój kanał YouTube?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można edytować i zmieniać później, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+. Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i nie zawsze zadziała content ID czyli system ochrony YouTube przed takimi sytuacjami

Dlaczego warto subskrybować YouTube? kanały?

Duża część populacji ogląda filmy w YouTube bez subskrybowania całego kanału. Jak się okazuje, portal spotkał się z takimi osobami i zbadał, czy nie było to działanie z premedytacją. Może ktoś nie może znaleźć odpowiedniego przycisku? Tak więc na wszelki wypadek możesz skorzystać z sugestii YouTube, która jest obecnie dostępna dla wszystkich użytkowników. Początkowo mogli z niego korzystać tylko wybrani użytkownicy. Jeśli masz zainstalowaną aplikację YouTube na swoim telefonie, możesz też sprawdzić, jak długo użytkownik ogląda. Jak sprawdzić, jak długo subskrybujesz kanał YouTube? To pytanie dość często pojawia się w Internecie, odpowiedzi są dość proste. Wystarczy zapoznać się ze wszystkimi danymi zawartymi w Twoim koncie użytkownika.

Sami filmowcy również zachęcają do ciągłego oglądania swoich kanałów, zwiększając prawdopodobieństwo, że inni użytkownicy zobaczą więcej materiału, choćby z ciekawości.

Subskrypcja poszczególnych kanałów zwykle generuje bardziej dochodowe reklamy. Częstotliwość ich rozmnażania z pewnością wzrasta, co przynosi same korzyści. Ciągłe monitorowanie najciekawszych kanałów na YouTubie to przede wszystkim to, że będziesz otrzymywać powiadomienia o sukcesywnie publikowanych filmach. Część z nich dodawana jest z częstotliwością ustaloną przez osoby prowadzące profil. Istnieje również tak zwana ogólna subskrypcja YouTube, ale jest to opcja płatna.

Jak sprawdzić inne tagi youtuberów za darmo?

1. METODA HTML

Odtwórz film, który Cię interesuje. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Wyświetl źródło strony.

Blog i YouTube

I ostatni to blog. W moim ostatnim pamiętniku powiedziałem, że zaniedbuję to, a potem znowu to podniosłem. Właściwie zacząłem publikować transkrypcje filmów, które robię na swoim blogu. Z tego składa się transkrypcja. W każdym razie, zwłaszcza napisy, które zostały zrobione do tego filmu, które następnie umieściłem jako artykuł na blogu.

Ma to również pozytywny wpływ na wyszukiwanie moich filmów, czy to w YouTube, czy w Google. A kiedy w YouTube będzie więcej wyświetleń, wiesz, że kanał będzie ewoluował i posuwał się naprzód.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad