Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wiedzieć, kto nie lubił na YouTube?

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z YouTube, ale nie wiesz, jakie treści mogą zainteresować Twoich widzów, jestem tutaj, aby Ci pomóc – przygotowałem 100 pomysłów na kanały YouTube? To bardzo ważne, abyś znalazła coś własnego, coś, co naprawdę lubisz i w czym jesteś dobra. Widzowie na pewno to odczują i chętniej odwiedzą Twój kanał. Myślę, że marzenie o zostaniu YouTuberem to za mało, trzeba też mieć dobre rozeznanie, jakie treści chcesz udostępniać. Stworzyłam więc listę, która może pomóc tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z YouTube, ale nie mają jeszcze pomysłu na swój kanał.

Oto 100 pomysłów na kanały YouTube:

YouTube Vanced Alternatives – Brave Browser

Jednym z najprostszych rozwiązań jest użycie alternatywnej przeglądarki, takiej jak Brave. Brave to projekt typu open source, który pozwala nam cieszyć się treściami YouTube bez reklam. Nie znajdziemy ich w samej przeglądarce. Ochrona naszej prywatności była priorytetem dla programistów, co czyni Brave bardzo bezpiecznym również dla użytkowników.

Kolejną odmianą jest możliwość zarabiania na oglądanych reklamach – jeśli włączysz opcję śledzenia reklam, Brave nagrodzi Cię tokenami BAT.

pasja

Kiedy zaczynasz tworzyć filmy, musisz mieć pojęcie o sobie io treściach, które zamierzasz publikować na swoim kanale. Najlepszym sposobem na dotarcie do odbiorców są tematy, o których mówisz, które są Twoją pasją. Jesteś bardziej wiarygodny, gdy mówisz o tym, co wiesz.

Każdy YouTuber chce jak największej liczby wyświetleń swoich filmów. To wymaga dużej kreatywności. Youtuber musi mieć głowę pełną pomysłów, aby wciąż wymyślać nowe motywy do swoich filmów, aby przyciągnąć uwagę odbiorców i zwiększyć liczbę wyświetleń. Ważne jest również zdobywanie nowych umiejętności.

YouTube Vanced – twórcy zamykają projekt. Nie chcą wdawać się w szczegóły swojej decyzji, ale…

Vanced zostało zakończone. Linki do pobierania na stronie zostaną usunięte w najbliższych dniach. Wiemy, że nie chciałeś tego słuchać, ale musimy to zrobić. Dziękuję wszystkim za wsparcie na przestrzeni lat.

— Vanced Official (@YTVanced) 13 marca 2022 r.

Święta pachnące magią… i chemią!

Czas na świąteczne zapachy! Każde wakacje to zapachy! Mandarynka, cynamon i goździki – to wszystko pachnie i aż chce się zasiąść razem do stołu.

Za tymi wszystkimi pysznymi zapachami kryją się związki chemiczne, które można opisać za pomocą wzorów chemicznych! Nasze receptory węchowe odbierają sygnał z zapachów w powietrzu. Składają się z mieszaniny wielu substancji. Sygnał trafia następnie do mózgu, gdzie jest odbierany jako przyjemny lub nie.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad