Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wiedzieć, kto odwiedza mój kanał YouTube?

SEO (optymalizacja wyszukiwarek) na YouTube to wielka tajemnica i chyba nikt tak naprawdę nie wie wszystkiego – nawet twórcy systemu. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma ogólnych zasad, których należy przestrzegać. Poszukaj chwytliwego tytułu, który zachęci potencjalnego widza do kliknięcia i najlepiej zawiera frazę kluczową, na którą pozycjonowany jest film. Przydatny będzie również opis, z którego korzystają zarówno internauci, jak i mechanizmy YT zajmujące się ewentualną promocją filmu. Istotne są również tagi, czyli słowa kluczowe, które odnoszą się do tematu i kategorii opublikowanego przez Ciebie filmu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, istnieje duża szansa, że ​​Twój film zajmie dość wysoką pozycję w rankingu, umożliwiając dostęp do niego widzom, którzy nie znają Twojego kanału. Oczywiście często jest to loteria, a film, który publikuje YT, może nie być idealnie opisany, a nawet z przykładowym tytułem, opisem i tagami, boty Google go zignorują. Warto jednak poświęcić trochę czasu temu aspektowi.

Filmy to sposób przekazywania treści, a komentarze to miejsce do dyskusji. Dzięki nim widzowie mogą o coś zapytać, pochwalić lub wskazać błędy. Jeśli pojawiają się uwagi, warto na nie odpowiedzieć. To pokazuje, że szanujesz opinie swoich widzów, że chcesz się z nimi komunikować, że chcesz z nimi rozmawiać – wszystko po to, aby kanał był lepszy, a treści ciekawsze.

Cóż, chyba robisz filmy głównie dla publiczności, prawda?

Pięćdziesiąt do Polaka

Kasia Męciński jest Amerykanką polskiego pochodzenia, obecnie mieszkającą w Japonii. Polskim widzom przybliża nie tylko Daleki Wschód, ale także – a może przede wszystkim – Stany Zjednoczone Ameryki. Odwiedź jej kanał, aby zobaczyć relacje z wiejskiej rozrywki w Wisconsin lub wyjaśnić, jak naprawdę wygląda życie w słynnych amerykańskich szkołach średnich.

Piksel Facebooka

Prowadzisz kampanie reklamowe na Facebooku? Następnie zainstaluj Pixel Facebook na swojej stronie internetowej. Pixel bada zachowanie użytkowników i przekazuje te informacje do Facebooka. Dzięki temu możesz zwiększyć skuteczność swoich reklam.

Jak? Najpierw tworzysz kilka niestandardowych grup odbiorców na podstawie danych o ruchu w witrynie. Docieraj do osób, które obejrzały określone treści w Twojej witrynie lub kliknęły określony przycisk.

Jak używać VPN do odblokowania YouTube

  1. Połącz się z VPN.
  2. Wybierz serwer w pobliżu Twojej lokalizacji.
  3. Po połączeniu przejdź do YouTube. Możesz oglądać filmy na YouTube bez żadnych ograniczeń.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad