Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wiedzieć, która godzina opublikowano wideo na YouTube?

W tytule filmu wideo w serwisie YouTube możesz (lub powinieneś) umieścić słowa kluczowe, które pomogą innym znaleźć Twój film wideo. To chyba najważniejszy element związany z YouTube SEO. Określa on, jak wysoko film będzie się zajmował na stronie wyników wyszukiwania YouTube (YSRP). Prawidłowy tytuł filmu ma również duży wpływ na współczynnik klikalności (CTR).

Grupowanie filmów wideo w listy odtwarzania

Jeśli chcesz wydłużyć czas oglądania w YouTube, pogrupuj swoje filmy wideo w listy odtwarzania. Dobrze skonstruowana lista nie tylko pozwala użytkownikom zaprezentować nasze najciekawsze filmy, ale także zachęca do oglądania większej ilości treści. Podobnie jak w przypadku filmów, playlisty również wymagają odpowiednich tytułów i opisów, które zachęcą do oglądania.

YouTube oferuje możliwość wstawienia tak zwanej planszy końcowej na końcu każdego filmu. Dzięki niemu możesz promować nie tylko inne nasze materiały wideo, ale także tematyczne playlisty. Aby dodać link do listy filmów na ostatniej zakładce, włącz wybrany film i kliknij ikonę Ekran końcowy i adnotacje.

Czy lubisz od czasu do czasu oglądać filmy w YouTube?

Lorsque nous réalisons une publishing, il est très que dans les premieres heures de sa publishing, elle reçoive le plus grand nombre de visites. C’est pourquoi, il est plus qu’évident que nous devrions realizuje tę publikację w momencie ruchu lub wizyt użytkowników na platformie YouTube dla szybkiego łańcucha.

To bardzo przydatne narzędzie Studio Creator, które nie jest Sauronem w tej chwili, ale w momencie Plus Grandes Visites.

C’est pourquoi ce que nous allons faire est d’aller sur notre chain YouTube pour nous connecter. Wisiorek ce temps, nos iron à notre icone, qui est en haut à droite.

Raporty czasu oglądania

Bardzo ważne jest zapoznanie się z raportami czasu oglądania YouTube Analytics. Czas oglądania Twoich filmów określa między innymi ich pozycję w wyszukiwaniu i rekomendacjach (dowiedz się, jak pozycjonować i optymalizować filmy).

Czas oglądania to liczba minut, które użytkownicy spędzają na oglądaniu Twoich filmów. Im dłużej wideo jest wyświetlane, tym lepiej. Możesz również wyświetlić wartości jako zmianę procentową od pierwszego dnia wybranego okresu.

Wyszukiwanie w serwisie YouTube poza serwisem YouTube

Dostępne są inne sposoby wyszukiwania filmów w serwisie YouTube — za pomocą ogólnej wyszukiwarki, takiej jak Google lub Bing. Szczególnie docenią to ci, którzy szukają starszych filmów.

Google ma specjalną kartę wideo na stronie wyników, ale nie musisz jej nawet używać, gdy dodajesz „filmy ” do wyszukiwanych haseł lub „YouTube”. Google zapewnia również wszystkie zaawansowane funkcje wyszukiwania, takie jak możliwość ograniczania wyników według daty lub ograniczeń geograficznych. Mówi się, że Bing jest lepszy do wyszukiwania filmów z YouTube, trudno to ocenić, ale z pewnością pokaże Ci coś innego! Poniżej znajdują się odpowiedzi obu wyszukiwarek na to samo pytanie wideo.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad