Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak wpływowi zarabiają pieniądze na YouTube?

Tytuł i miniatura są ważne, by skłonić użytkownika do kliknięcia, ale temat filmu jest jeszcze ważniejszy. Nawet najlepszy podgląd nie uratuje słabego motywu — czyli takiego, którym interesuje się tylko garstka osób — ale świetny motyw poradzi sobie nawet z podglądem niskiej jakości.

Zakładając, że większość ludzi nas nie zna, musimy nagrywać dla publiczności, nie dla siebie. Dlatego tak ważne jest, aby badać tematy i rozumieć problemy i potrzeby widza.

Ile zarabia Karol Friz Wiśniewski?

Chyba nie ma w Polsce użytkownika YouTube’a czy mediów społecznościowych, który nie wiedziałby, kim jest Friz. To 24-letni młodzieniec z Krakowa, który według prestiżowego magazynu Forbes jest najbardziej wpływowym influencerem na polskim YouTube. Karierę rozpoczął dziesięć lat temu w wieku 14 lat, kiedy zaprezentował swoje umiejętności w parkour na wideo. Gdy ze względu na skoliozę musiał ograniczyć swoje występy, zaczął kręcić filmiki o graniu w Minecrafta, a gdy przestało to być ciekawe w internecie, przerzucił się na Pokemon GO.

Był szczery, otwarty i szybko nawiązywał kontakt z widzami, szybko poszerzając zasięg. Jednak w marcu ubiegłego roku Friz rozpoczął coś niesamowitego, zupełnie nowy, niewykorzystany projekt na naszym rynku – codziennie.

W tym czasie on i jego przyjaciele, youtuberzy o ciekawych pseudonimach: Wujek Łuki, Tromba, Mini Majk, Poczciwy Krzychu i Wersow, która jest prywatnie dziewczyną Wiśniewskiego, przeprowadzili się do willi z basenem pod Krakowem i ogłosili rozpoczęcie codziennych wideoblogów . Dziś już wie, że dobrze zrealizowany pomysł przynosi bardzo dobre dochody.

Twitter

🌍 Liczba użytkowników na całym świecie: 436 milionów aktywnych użytkowników wg. Statista = wzrost o 39 milionów USD lub 9,8%

📈 Cena akcji Twittera, Inc.: około 33 USD za akcję = spadek o 32 USD lub 48,5% 🤯

Wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu

To wszystko sprawia, że ​​jest to pozycja zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami, jak i tych, którzy robią to już od dłuższego czasu. Z wielką przyjemnością informujemy, że jako portal Comparic.pl objęliśmy patronat medialny nad tą publikacją.

Chcesz zobaczyć, co można znaleźć w środku? Nie ma problemu!

Jak zarabiać w Internecie – Google Adsense

Odwiedzając jakąkolwiek stronę internetową, prędzej czy później na pewno trafiłeś na Google Ads.

Są wszędzie, ale nie bez powodu. Gdy witryna ma duży ruch, każda odsłona strony lub kliknięcie banera generuje zysk dla właściciela.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad